دستگاه فرنچ پرس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

۲۰ مرداد ۱۴۰۱

اگر جز دسته افرادی هستید که به نوشیدنی‌های مختلف از جمله چای، انواع قهوه و دمنوش علاقه دارید، باید بدانید که دستگاه فرنچ پرس یکی از لوازم ضروری برای خانه‌ی شما خواهد بود. شاید فکر کنید که با این دستگاه فقط می‌توانید یک مدل قهوه آماده کنید؛ اما اشتباه نکنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با دستگاه فرنچ پرس و کاربردهای آن بیشتر آشنا شوید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

فرنچ پرس یک وسیله برای دم آوردن قهوه است که در سال ۱۹۲۹ در ایتالیا، اختراع شد. شاید برایتان سوال باشد که این وسیله چه کاربردهایی دارد؟ در وهله‌ی اول، به کمک دستگاه فرنچ پرس شما می‌توانید قهوه را به روش پرس کردن در آب و صافی به وسیله‌ی فیلتر، دم بیاورید.

این دستگاه به مرور زمان نشان داد که می‌توان کارهای بیشتری را هم با آن انجام داد؛ مثل دم کردن چای و دمنوش. شما در زمان خیلی کمکی (حدود ۳ تا ۵ دقیقه) می‌توانید یک چای یا دمنوش خیلی خوشمزه را آماده کنید. اگر دستگاه فوم‌گیر ندارید، باید بدانید که فوم‌گیری شیر نیز یکی دیگر از کاربردهای این دستگاه همه‌کاره است.

برای بررسی دقیق‌تر دستگاه فرنچ پرس و نکاتی که درباره‌ی آن باید بدانید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه