طرز تهیه حریره سیر؛ روش عالی برای نگهداری از سیر

۲۱ تیر ۱۴۰۱

سیر یکی از گیاهان پرخاصیت است که اضافه کردن آن به غذا طعم بی‌نظیری را ایجاد می‌کند. حریره‌ی سیر یا همان پوره‌ی سیر در واقع نوعی روش برای نگهداری از سیر است. با این روش شما می‌توانید سیر را برای فصول سرد سال هم ذخیره کنید. حریره‌ی سیر ماندگاری بسیار زیادی دارد و می‌توانید حداقل یک‌سال آن را درون یخچال نگهداری کنید. در این ویدیو از آموزش‌های آشپزی تصویری دیجی‌کالا مگ طرز تهیه حریره سیر را به شما آموزش می‌دهیم که حتما برایتان کاربردی خواهد بود.
خرید مواد لازم از دیجی‌کالا جت

مواد لازم

مواد مقدار
سیر یک و نیم پیمانه
روغن مایع یا روغن زیتون یک‌چهارم پیمانه
نمک دوسوم قاشق چای‌خوری

طرز تهیه حریره سیر

  1. به اندازه‌ی یک و نیم پیمانه سیر تازه یا سیرهای خشک معمولی را پوست گرفته و بشورید و روی دستمال قرار دهید تا آب آن کاملا خشک شود.
  2. سیرها را داخل میکسر یا خردکن ریخته و چند پالس بزنید تا کمی خرد شوند.
  3. سپس یک‌چهارم پیمانه روغن مایع یا روغن زیتون و دوسوم قاشق چای‌خوری نمک به مواد اضافه کنید و دوباره با همزن مخلوط کنید تا مانند فیلم بافت آن نرم شود. نمک از تغییر رنگ و کپک زدن حریره‌ی سیر جلوگیری می‌کند.
  4. در نهایت حریره‌ی سیر را به یک ظرف خشک و تمیز منتقل کرده و داخل یخچال نگهداری کنید.
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به‌سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه