کتاب خلق محتوا، خلق مشتری؛ داستان این روزهای بازار کسب‌وکار

جو پولتیزی و نیو برت نویسندگان کتاب «خلق محتوا، خلق مشتری» هستند. کتابی که توسط سعید زرگریان ترجمه شده و نشر آموخته آن را به بازار داده است. موضوع کتاب تقریبا از اسمش پیداست. قوانین بازاریابی در سال‌های اخیر تغییر کرده است. به جای اینکه صاحبان کالاها با تبلیغات بلند بخواهند محصولاتشان را به مشتریان عرضه کنند، چیزی که واقعا مشتریان به دنبالش هستند محتوای ارزشمندی است که زندگی‌شان را بهبود ببخشد. کتاب «خلق محتوا، خلق مشتری» به شرکت‌ها و صاحبان کالاها توضیح می‌دهد که چطور محتوایی خلق کنند که متقاعدکننده باشد و مشتریان را جلب کند و چطور این محتوا را در اختیار مشتریان قرار بدهند بدون اینکه مثل تبلیغات قدیمی مزاحم روند زندگی‌شان شوند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

همه‌ی کسب و کارهای آنلاین این روزها از تولید محتوا برای جلب مشتری و فروش استفاده می‌کنند. جو پولیتزی از نویسندگان این کتاب خودش در کار بازاریابی است و از سال ۲۰۰۱ از ترکیب «بازاریابی محتوا» در کارش بهره برده. او در بیش از ۱۰ کشور جهان جلسات سخنرانی درباره‌ی همین موضوع داشته است. نیو برت هم از قدیمی‌های عرصه‌ی بازاریابی است. او جزو اولین کسانی بود که متوجه سونامی جدید در بازاریابی شد و معتقد بود که کسب و کارها یا باید همراه شدن با این موج جدید را یاد بگیرند یا زیر آن غرق خواهند شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید کتاب


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. محمد

    بسیار عالی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما