با انواع محافظ صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند آشنا شوید

با توجه به افزایش قیمت گوشی و بالا رفتن هزینه‌های تعمیرات، طبیعتا کاربران دوست ندارند برای گوشی‌ آن‌ها اتفاقی بیفتد. نمایشگر گوشی هم از بخش‌های حساس بدنه است و در نتیجه بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند از محافظ صفحه نمایش یا همان گلس برای نمایشگر گوشی خود استفاده کنند. در این ویدیو به انواع محافظ صفحه نمایش می‌پردازیم تا بتوانید بهتر از بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید.

گلس‌های ضد ضربه یا سرامیکی کاملا انعطاف‌پذیر هستند و بعد از مدت طولانی هم تغییر رنگ نمی‌دهند. این نوع گلس‌ها را به راحتی می‌توانید روی نمایشگر قرار دهید.

دومین مورد، محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای است که این یعنی ضخامت نسبتا بالایی هم دارد. این نوع گلس‌ها بازتاب نور بالایی دارند و در نتیجه استفاده از آن‌ها در نور روز چندان رضایت‌بخش نیست. گلس‌های حرارت دیده، گلس‌های شیشه‌ای هستند که با حرارت بالایی روبرو شده‌اند و در برابر ضربه مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند.

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که بازتاب نور از نمایشگر گوشی شما را اذیت می‌کند، باید از گلس‌های مات بهره ببرید. این نوع محافظ صفحه نمایش هم مقاومت بالایی دارند و هم اینکه به دلیل بازتاب نشان ندادن، برای برخی کاربران جذابیت زیادی دارند.

حالا باید به سراغ گلس حریم خصوصی اشاره کنیم که اگر مرتبا در محیط‌های عمومی از گوشی خود استفاده می‌کنید و نگران نگاه کردن اطرافیان به محتویات گوشی خود هستید، می‌توانید این نوع گلس را خریداری کنید. با این گلس فقط کسی که به طور عمود به نمایشگر نگاه می‌کند می‌تواند محتویات گوشی را به خوبی مشاهده کند و اطرافیان برای مشاهده‌ی محتویات با محدودیت‌های زیادی روبرو می‌شوند.

گلس‌های سه‌بعدی هم یک پوشش صد در صدی برای نمایشگر شما ارائه می‌دهد و در نتیجه نمایشگر از هر خط و خش در امان می‌ماند. باقی گلس‌ها معمولا فقط از خود نمایشگر محافظت می‌کنند ولی گلس‌های سه‌بعدی به طور کامل پنل جلویی را پوشش می‌دهند. این نوع گلس‌ها را می‌توانید در دو مدل سرامیکی و پلاستیکی خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما