پیدایش زمین؛ داستان سنگی که جان گرفت ‌(قسمت دوم)

۲۵ آبان ۱۴۰۰

تا حالا شده به پیدایش کره زمین فکر کنید؟ اینکه سیاره‌ی آبی ما چطور شکل گرفت، در گذشته به چه صورت بود و چه تحولاتی در آن اتفاق افتاد که به صورت فعلی درآمد؟ ما در این ویدیو تلاش می‌کنیم که پیدایش کره زمین ‌را برایتان توضیح دهیم.

برای یافتن پاسخ باید میلیون‌ها سال به عقب برگردیم. باید شاهد قدم گذاشتن اولین انسان‌ها روی زمین باشیم، برخورد قاره‌ها را ببینیم، با دایناسورهای قاتل روبه‌رو شویم، به اعماق اقیانوس‌های پر از گونه‌های عجیب حیات برویم، سرمای شدید عصرهای یخبندان را احساس کنیم و تجربه‌ای دست اول از بارش‌های عظیم شهابی داشته باشیم.

باید به گذشته برگردیم تا بتوانیم به داستان تولد زمین برسیم. بعد از این کار است که می‌توانیم داستان شگفت‌انگیز سیاره‌امان را دریابیم، و بفهمیم که چرا همه ما در این کره خاکی زندگی می‌کنیم.

در قسمت اول ویدیو به مقدمات پرداختیم. اما حالا در قسمت دوم وقت آن رسیده که توضیحات را تکمیل کنیم. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم که تا انتها به تماشای این ویدیو بنشینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar مهدیار

    سلام لطفا قسمت ۳ هم بسازید،خیلی جذاببود

  2. Avatar رضا

    واقعا کارهای شما فوق‌العاده هست از کار های شما واقعا ممنون هستم

  3. Avatar مهرپویا

    سلام.لطفا درباره ی زندگی در مریخ یک ویدیو بسازید.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه