چگونه برای ویدیو‌هایمان موزیک انتخاب کنیم؟

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

موزیک قلب و روح یک ویدیوی موفق است. اگر در انتخاب موزیک برای ویدیو خوب عمل نکنید، احتمال زیادی هست که بیننده‌هایتان را کسل کنید و از دست بدهید. بنابراین روی انتخاب موزیک مناسب برای ویدیو هم باید وقت خوبی بگذارید و هم نحوه سوار کردن و زمان‌بندی آن را بلد باشید.

برای آن که بدانید موزیکی خوب روی ویدیویتان می‌نشیند یا نه، بعد از تدوین یک بار ویدیو را بدون اضافه کردن موزیک تماشا کنید. ببینید چه حسی از ویدیو می‌گیرید، و طبق آن موزیک را انتخاب کنید. اگر حسی که از تصویر می‌گیرید با موسیقی‌ مورد نظرتان سنخیت نداشته باشد، قطعا راه را اشتباه رفته‌اید.

مثلا نمی‌شود روی ویدیویی که صحنه‌ای غم‌انگیز را به تصویر می‌کشد، موزیک‌هایی با ریتم تند یا به اصطلاح Upbeat را استفاده کرد. یا بالعکس، برای صحنه‌های شاد و پرانرژی استفاده از موزیک‌هایی با ریتم کند تمام جذابیت ویدیو را از بین می‌برد.

بنابراین روی انتخاب موزیک باید خیلی توجه داشته باشید که لازمه‌ی موفقیت در این کار، شناخت تصویری است که ضبط کرده‌اید. اگر می‌خواهید ترفندهای انتخاب موزیک مناسب برای ویدیوها را یاد بگیرید، تماشای ویدیوی ما را از دست ندهید و نظرتان در مورد آن را با ما در میان بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه