چگونه ویدیوهایمان را اصلاح رنگ کنیم؟

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

اصلاح رنگ ویدیو بیشتر از آن چیزی که تصور می‌‌کنید اهمیت دارد. طبیعتا تلاش هر تولیدکننده‌ی محتوایی این است که در زمان ضبط ویدیو، بهترین شرایط نوری را فراهم کند. اما با این وجود اصلاح رنگ کاری است که موقع تدوین بی‌برو برگرد باید انجام شود. چرا؟

یکی از مهم‌ترین دلایل این است که سکانس‌های مختلف (که در مکان‌ها و شرایط نوری متفاوتی فیلم‌برداری شده‌اند) از نظر رنگی با هم یکپارچه باشند. در واقع تکنیک‌های اصلاح رنگ در این مواقع به شما کمک می‌کنند که تم رنگی ویدیو را تعیین کنید که می‌تواند سرد، گرم، خنثی و… باشد.

اما کاربرد دیگر اصلاح رنگ، دادن جذابیت بصری به ویدیوست. بعضی وقت‌ها که رنگ‌های ویدیو مُرده‌اند می‌توانید از طریق اصلاح رنگ منظره را کمی شاداب‌تر کنید. یک دلیل دیگر اصلاح‌ رنگ هم برطرف کردن خطاهای دوربین در حین فیلم‌برداری است.

دوربین‌های فیلم‌برداری هر برندی، تم رنگی مختص به خود را دارند. اما گاهی اوقات رنگ تصاویر خام دقیقا آن چیزی نیست که شما دوست دارید. بنابراین می‌توانید از طریق گزینه‌های فراوان نرم‌افزار ادوبی پریمیر، رنگ تصاویری که گرفته‌اید را به شکل دلخواه خودتان درآورید.

برای آشنایی بیشتر با تکنیک اصلاح رنگ در ادوبی پریمیر شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه