۴ نکته برای آماده کردن یک اسپرسوی عالی با موکاپات

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

همان‌طور که می‌دانید، اسپرسو پیش‌نیاز تقریبا همه‌ی مدل‌های قهوه است و معمولا طرفداران اصلی قهوه، به خوردن اسپرسو علاقه‌ی بسیار زیادی دارند. اما اگر به هر دلیلی به دستگاه اسپرسوساز دسترسی ندارید، اصلا جای نگرانی نیست. ما اینجا هستیم تا به شما آموزش دهیم با موکاپات در زمان بسیار کوتاهی، یک اسپرسوی عالی و خوش‌طعم را آماده کنید؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این بار قصد داریم چند نکته برای عصاره‌گیری با موکاپات را به شما آموزش دهیم. قبل از آن، جالب است بدانید که موکاپات یکی از بهترین و کار راه‌اندازترین ابزارها برای دم‌آوری است و تقریبا همه‌جا می‌توانید آن را با خود ببرید.

  1. نکته اول؛ آب را تا قسمت سوپاپ بریزید و نه بیشتر.
  2. نکته‌ی دوم مربوط به دمای آب است؛ سعی کنید از آب داغ یا آب جوش استفاده کنید. اگر آب سرد باشد باید زمان بیشتری روی حرارت قرار بگیرد و باعث سوختن قهوه‌ی شما می‌شود.
  3. نکته‌ی سوم راجع به میزان قهوه است؛ قهوه را نباید خیلی کم یا خیلی زیاد در قسمت بسکت بریزید. این کار باعث طعم بد قهوه‌ی شما خواهد شد. سعی کنید با دست روی قهوه را یک‌دست کنید و با یک فشار خیلی کم آن را فشرده کنید.
  4. در نهایت فراموش نکنید که هرگز قهوه‌تان را خیلی محکم فشرده نکنید؛ زیرا ممکن است باعث منفجر شدن موکاپات شما شود!

برای آشنایی کامل‌تر با چگونگی تهیه اسپرسو توسط موکاپات، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه