بررسی تبلت گرافیکی هوئیون H950P؛ میان‌رده‌ی دوست‌داشتنی

تبلت گرافیکی هوئیون H950P برای کاربران مشخصی ساخته شده و به همین خاطر باید بتواند نیازهای این دسته از کاربران نیازمند به قلم نوری را به خوبی برطرف کند. اما آیا این محصول در این زمینه حرف زیادی برای گفتن دارد؟ در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

تبلت گرافیکی  هوئیون مدل H950P به همراه قلم نوری

در جعبه به غیر از خود تبلت، با قلم، پایه‌ی قلم، کابل USB به microUSB و یک مبدل OTG روبرو می‌شویم. این تبلت گرافیکی در واقع نسخه‌ی بزرگ‌تر مدل H640P محسوب می‌شود. طراحی و تجهیزات ارائه شده برای هر دو مدل دقیقا یکسان است و در این زمینه‌ها تفاوتی با هم ندارند. با توجه به قیمت این مدل، در بازار ایران نسبت به برادر کوچک‌تر خود ارزش خرید بسیار بیشتری دارد.

ابعاد محدوده‌ی فعال قلم به ۲۲ در ۱۴ سانتی‌متر می‌رسد که این یعنی کمی از کاغذ A5 بزرگ‌تر است. به طور کلی اندازه‌ی ایده‌آلی محسوب می‌شود و در کنار فضای مناسبی که برای استفاده در اختیار شما قرار می‌دهد، برای جابجایی هم با مشکلی روبرو نمی‌شوید. کیفیت ساخت بدنه هم بسیار خوب است و حین استفاده، حس خیلی خوبی را انتقال می‌دهد.

مهم‌ترین نقطه ضعف تبلت گرافیکی هوئیون H950P، بهره‌گیری آن از پورت microUSB است و همچنین به دلیل قرارگیری این پورت در سمت چپ بدنه، اگر چپ‌دست هستید برای استفاده از تبلت گرافیکی ممکن است کابل تبلت برای شما مشکل‌ساز باشد. در بدنه‌ی تبلت می‌توانیم ۸ دکمه را مشاهده کنیم که روی خود قلم هم می‌توانیم دو دکمه را ببینیم. برای استفاده از پایه قلم هم می‌توانید خود قلم را به صورت عمودی یا افقی روی آن قرار دهید. درون این پایه، تعدادی سری اضافه برای قلم دیده می‌شود که بعد از فرسوده شدن سری قلم شما، می‌توانید به راحتی سری آن را تعویض کنید.

در کل محصول بسیار باکیفیتی است و بدون شک ارزش خرید بالایی دارد. باید خاطرنشان کنیم بیش از ۹۳ درصد از خریداران این محصول در سایت دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما