معرفی کتاب جاناتان مرغ دریایی؛ حکایتی در باب معنای زندگی

کتاب «جاناتان مرغ دریایی» نوشته‌ی ریچارد باخ جزو معروف‌ترین رمان‌هایی است که کاراکتر اصلی آن یک حیوان است. جاناتان اسم یک مرغ دریایی است که تلاش می‌کند درباره‌ی زندگی و پرواز چیزهای جدیدی یاد بگیرد. راسل مانسون برای این کتاب طراح‌هایی کشیده که در این نسخه از کتاب که در ویدیو معرفی کرده‌ایم و انتشارات بهجت منتشر کرده است می‌توانید آن‌ها را ببینید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

چندین انتشارات کتاب «جاناتان مرغ دریایی» را به بازار داده‌اند اما نسخه‌ی انتشارات بهجت که توسط مهسا یزدانی ترجمه شده بخش تازه‌یافته‌ای هم دارد.

جاناتان لوینگستون یک مرغ دریایی معمولی نیست. او از زندگی روزمره و فقط دنبال غذا بودن خسته شده و دنبال معانی عمیق‌تری است. همراه جاناتان ما هم در این کتاب به نکته‌های جالبی از زندگی می‌رسیم. ریچارد باخ این رمان کوتاه را در ابتدا به صورت چند داستان کوتاه در یک مجله‌ی مربوط به پرواز منتشر کرده بود. اولین‌بار سال ۱۹۷۰ «جاناتان مرغ دریایی» به شکل یک کتاب منتشر شد و تا انتهای سال ۱۹۷۲ بیش از یک میلیون نسخه‌ی چاپی آن فروش رفته بود. بخش اول کتاب در حقیقت به تفکر مثبت و خودیاری در قالب داستان می‌پردازد. این کتاب جزو یکی از ۵۰ اثر کلاسیکی رده‌بندی شده که گذر زمان روی آن تاثیری ندارد. کتابی که ایده‌ی اریجینال آن بسیاری از منتقدان ادبی را تحت‌تاثیر قرار داده است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید کتاب


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. محمد

  بسیار عالی هر روز بهتر از دیروز

 2. Maryam

  خانم قاسمی بهترین کتابی که خوندید چی بوده؟

  1. نمکتاب

   این کتاب خوب نیست…
   کاش می دونستید

 3. فریبرز

  ثمیلا خانم کتاب و نویسنده و عکاس رمان “جاناتان مرغ دریایی” را معرفی کردند ولی هیچ نامی از مترجمان متعدد آن رمان نبردند. جا داشت از اولین مترجمان رمان یاد می‌کردند دست کم.‌

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما