نخستین تریلر سریال هیولاها در محل کار را تماشا کنید

نخستین تریلر سریال «هیولاها در محل کار» (Monsters At Work) به عنوان دنباله‌ی انیمیشن «کارخانه هیولاها» (.Monsters, Inc) منتشر شد.

همواره از انیمیشن کارخانه هیولاها به عنوان یکی از بهترین و محبوب‌ترین انیمیشن‌های قرن ۲۱ام یاد شده است. این پویانمایی به کارگردانی پیت داکتر علاوه‌بر کسب رضایت منتقدان توانست با بودجه‌ای ۱۱۵ میلیون دلاری به فروشی بالغ بر ۵۲۵ میلیون دلار در سراسر جهان دست پیدا کند تا به یک موفقیت هنری و تجاری برای والت دیزنی تبدیل شود. در سال ۲۰۱۳ پیکسار و دیزنی با انیمیشن «دانشگاه هیولاها» باری دیگر به دنیای هیولا بازگشتند و حالا قصد دارند با سریال هیولاها در محل کار زندگی سالی و مایک پس از اتفاقات انیمیشن اصلی را به تصویر بکشند. اتفاقات دانشگاه هیولا پیش از داستان کارخانه هیولاها رقم می‌خورد.

کمپانی والت دیزنی قصد دارد برای گسترش جامعه‌ی هدف و مخاطبان سرویس دیزنی پلاس بسیاری از فیلم‌ها و انیمیشن‌های خاطره‌انگیز خود را به سریال تبدیل کند. هیولاها در محل کار نخستین اثر پیکسار خواهد بود که در قالب یک سریال به دیزنی پلاس می‌آید و در آینده می‌توان انتظار داشت ساخت دنباله یا پیش در آمد سریالی انیمیشن‌هایی مانند «وال-ئی» و «در جست و جوی نمو» نیز در دستور کار قرار بگیرند.

در سریال هیولاها در محل کار مانند انیمیشن اصلی جان گودمن و بیلی کریستال به‌جای جیمز پی سالیوان و مایک وازسکی صحبت خواهند کرد. از دیگر صداهای آشنا می‌توان به جنیفر تیلی در نقش سلیا و باب پیترسون در نقش رز منشی اشاره کرد. علاوه‌بر این صداپیشگان و شخصیت‌های قدیمی، چند هیولای جدید هم در این سریال حضور خواهند داشت؛ آلانا اوباک با صدای آلانا اوباک، تای تاسکمون با صدای بن فلدمن و ول لیتل با صدای میندی کالینگ از جمله‌ی آن‌ها هستند.

بر اساس آنچه در نخستین تریلر هیولاها در محل کار دیدیم، اتفاقات سریال حدود ۶ ماه پس از کارخانه هیولاها رقم می‌خورد و حالا کارخانه مشغول تولید نیرو و خنده با استفاده از جیغ کودکان است. مایک و سالی مدیریت آژانس تشخیص کودکان را برعهده دارند و علی‌رقم اینکه سالی کمی نگران به نظر می‌رسد، مایک بسیار سرزنده و خوشحال است.

فصل نخست هیولاها در محل کار ۱۱ تیر (۲ جولای) از طریق سرویس آنلاین دیزنی پلاس در دسترس علاقه‌‌مندان قرار می‌گیرد.

منبع: Screenrant

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما