بررسی کیبورد و ماوس گیمینگ MSI Vigor GK30؛ قیمت مناسب و کیفیت عالی

۱۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۰ ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

تمام گیمرها دنبال استفاده از ماوس و کیبورد مناسب هستند تا هنگام اجرای بازی‌ها تجربه‌ی لذت‌بخش‌تری داشته باشند. در زمینه ماوس‌ها و کیبورد‌های گیمینگ تنوع زیادی در بازار دیده می‌شود که یکی از بهترین گزینه‌ها کیبورد و ماوس گیمینگ MSI Vigor GK30 است. در این ویدیو این ماوس و کیبورد را جعبه‌گشایی می‌کنیم و به بررسی این دو می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اول با کیبورد شروع می‌کنیم. این کیبورد از نوع مکانیکی محسوب می‌شود که برای یادآوری باید بگوییم تقریبا تمام گیمرها به دنبال استفاده از چنین کیبورد‌هایی هستند زیرا استفاده از آن‌ها لذت بیشتری دارد. این کیبورد ضدآب نیست ولی بدون نگرانی می‌توانید آن را با استفاده از مواد مختلف تمیز کنید. معمولا کلید‌های مکانیکی به راحتی جدا و وصل می‌شوند و کیبورد گیمینگ MSI Vigor GK30 هم از این قاعده مستثنا نیست. از نظر نورپردازی هم به راحتی می‌توانید حالت‌های متنوعی را برای کیبورد تعریف کنید و در مجموع از ۷ الگوی متفاوت برای نورپردازی پشتیبانی می‌کند.

بعد از کیبورد، حالا دیگر وقت بررسی ماوس فرا رسیده است. این ماوس گیمینگ تقریبا سبک است و بر روی آن ۶ دکمه‌ی مختلف دیده می‌شود. در بدنه‌ی ماوس به غیر لوگو، یک نوار افقی هم زیر ماوس قرار دارد که هر دو نورهای جذابی را نشان می‌دهند. MSI برای این ماوس از طراحی عجیب و غریبی استفاده نکرده اما در کل استفاده از آن راحت است و می‌تواند نظر کاربران را جلب کند. شرکت MSI در کنار این ماوس و کیبورد یک نرم‌افزار مخصوص هم ارائه داده که برای شخصی‌سازی بیشتر دست شما را باز می‌گذارد.

گفتنی است این ماوس و کیبورد با سیم هستند و به همین خاطر هنگام بازی کردن به هیچ عنوان با تاخیر روبرو نمی‌شوید. در نهایت باید بگوییم که کیبورد و ماوس گیمینگ MSI Vigor GK30 می‌توانند تمام نیازهای یک گیمر را به خوبی برطرف کنند. در حال حاضر با پرداخت حدود ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می‌توانید این محصول را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول از شما دعوت می‌کنیم این ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما