بررسی مونوپاد پلوز ۳Ways؛ هم منوپاد، هم سه‌پایه

مونوپاد پلوز ۳Ways مخصوص دوربین‌های ورزشی است ولی یک مونوپاد صرف نیست و امکانات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در این ویدیوی بسیار کوتاه به بررسی این مونوپاد می‌پردازیم.

مونوپاد پلوز مدل 3Ways مناسب دوربین های ورزشی

اول از همه باید بگوییم که مونوپاد پلوز ۳Ways تاشو است و ارتفاع آن در بسته‌ترین حالت به ۱۹ سانتی‌متر و در بازترین حالت هم به ۵۰ سانتی‌متر می‌رسد. کنار دستگیره‌ی آن یک دکمه دیده می‌شود که با فشار دادن آن، قفل بازو آزاد می‌شود و با بهره‌گیری از این مشخصه می‌توانید در دو مرحله طول مونوپاد را تغییر دهید. ضمنا باید خاطرنشان کنیم زاویه‌ی هرکدام از بازوها با پیچی که در بدنه وجود دارد، قابل تنظیم است.

این متغیر بودن زاویه‌ی بازوها دست شما را برای استفاده از مونوپاد پلوز ۳Ways در شرایط مختلف بازتر می‌کند و همچنین این مونوپاد به سه‌پایه هم تبدیل می‌شود و در نتیجه کاربردی از مونوپادهای معمولی است. البته سه‌پایه‌ی موردنظر بسیار کوچک است که بعد از باز کردن، باید آن را به انتهای مونوپاد وصل کنید. اما اگر به دنبال استفاده از سه‌پایه هستید، باید بگوییم که نباید روی محکم بودن آن حساب کنید و در چنین شرایطی باید مراقب استفاده از دوربین ورزشی خود باشید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما