نگاه سریع: Fatal Frame Mask of the Lunar Eclipse

سری بازی‌های Fatal Frame، به عنوان یکی از ترسناک‌ترین مجموعه بازی‌های تاریخ، سال‌هاست که از ضعفی بزرگ رنج می‌بردند: قسمت چهارم این مجموعه به نام Mask of the Lunar Eclipse تا به حال بیرون از ژاپن عرضه نشده بود؛ طوری طرفداران این مجموعه برای تجربه‌ی قسمت چهارم یا باید ژاپنی یاد می‌گرفتند، یا به دستکاری بازی و اجرای پر دنگ و فنگ ترجمه‌ی طرفداران روی کنسولی منسوخ متوسل می‌شدند. با این حال، به لطف عرضه‌ی رسمی قسمت چهارم، که بدون شک یکی از بهترین قسمت‌های این سری بزرگ است، این مشکل هم برطرف شده است. مخصوصا که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse از همه لحاظ عالی است. پس از مدت‌ها با قسمتی جدید از سری «نگاه سریع» بازگشته‌ایم تا این بار بررسی ویدیویی‌ای نه چندان طولانی از بازی داشته باشیم.

نکته‌ی قابل توجه درباره‌ی بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse پیشرفت‌هایی است که برای اولین بار به سری Fatal Frame یا همان Project Zero معرفی می‌کند. قسمت چهارم این مجموعه در مقایسه با سه‌گانه‌ی اصلی، از بیخ و بن دگرگون می‌شود و با اینکه سال گذشته سراغ قسمت پنجم رفته بودیم که این پیشرفت‌ها را دارد، اما بالاخره می‌توانیم ریشه‌ی این تغییرات را ببینیم. بازی حسابی ترسناک و درگیرکننده است.

بخوانید: داستانی واقعی از ارواح واقعی؛ بررسی بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse

گیم‌پلی بازی عالی است و در عین حال هم داستانی شگفت‌انگیز در سبک ترسناک ارایه می‌دهد. از شما دعوت می‌کنیم تا در این نگاه سریع جدید، با ما در تجربه‌ی ابتدایی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse همراه شوید.

تا یکی دو روز آینده هم منتظر انتشار بررسی کامل بازی از همه لحاظ باشید؛ البته که قرار نیست با اتفاق غریبی روبرو شویم چون همه چیز کم و بیش شبیه به همان قسمت پنجم است که سال گذشته از آن صحبت کردیم.

نام بازی Project Zero: Mask of the Lunar Eclipse / Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse
تهیه‌کننده Koei Tecmo
سازنده Koei Tecmo
سبک ماجراجویی ترسناک
پلتفرم پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری، نینتندو سوییچ، کامپیوتر
تاریخ انتشار ۱۸ اسفند ۱۴۰۱برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. علی

    قلبم شکست دلم اب شد که از کجا به کجا رسیدیم امیرحسین چرا اخه چرا :/ دلم نمیاد ببینم پادکست بازی هویتشو از دست داده بعد سالها فعالیت خوب

  2. Leo

    بسیار دلتنگیم،کاش پادکست ضبط کنید برای عید

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما