نگاه سریع: Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

۱۷ آبان ۱۴۰۰

بازی Stranger of Paradise تلاش شرکت اسکوئر انیکس در ورود به بازی‌های سبک دارک سولز-طور است. برای ساخت این بازی هم اسکوئر انیکس خودش دست به کار نشده و از متخصصین این سبک یعنی استودیوی بازی‌سازی «تیم نینجا» کمک گرفته است. تیم نینجا سابقه‌ی ساخت سری بازی‌های Nioh را دارد و برای این بازی جدید در دنیای فاینال فانتزی هم گریزی به همان سری Nioh زده است. بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin یک سیستم مبارزه‌ی اکشن بسیار عمیق دارد و با اینکه سیستم مبارزه و چگونگی استفاده از سلاح‌ها و کلاس‌های مختلفش از دارک سولز پیچیده‌تر و عمیق‌تر است، اما خود بازی فاصله‌ی زیادی دارد تا به سطح طراحی فرام سافتور برسد.

البته که الان زمان قضاوت نیست، چون آنچه بررسی می‌کنیم یک دموی اولیه است. در این نگاه سریع سراغ دموی بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin رفته‌ایم. این دمو برای مدتی محدود در دسترس بود و به بازی‌کننده‌ها اجازه داد تا دو مرحله‌ی متفاوت از بازی و سیستم‌ها و مکانیک‌های آن را تست کنند. دمو فقط روی پلی‌استیشن ۵ منتشر شده بود و هم‌چنین امکان تست بخش چند نفره‌ی آن را فراهم کرد. در بازی Stranger of Paradise برخلاف بازی‌های هم‌سبک خود، با یک گروه به مبارزه می‌روید. این گروه می‌تواند توسط هوش مصنوعی کنترل شود یا بازی‌کننده‌های واقعی که به‌صورت آنلاین به بازی شما متصل شده‌اند.

در این نگاه سریع تمام و کمال گیم‌پلی بازی را به تصویر کشیده‌ایم و از تفاوت‌های آن با بازی‌های این سبک و پیشرفت‌هایش صحبت کرده‌ایم. بد نیست اضافه کنیم این ویدیو یکی دو هفته‌ی پیش ضبط شده است و دموی بازی در حال حاضر دیگر برای دانلود در دسترس نیست.

از شما دعوت می‌کنیم تا این قسمت از نگاه سریع را ببینید.

نام بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin
تهیه کننده Square Enix
سازنده Square Enix / Team Ninja
سبک نقش‌آفرینی اکشن
پلتفرم پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری، کامپیوتر
تاریخ انتشار ۲۷ اسفند ۱۴۰۰

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه