معرفی کتاب «دلایلی برای زنده ماندن» اثر مت هیگ؛ روایت افسردگی نویسنده

کتاب «دلایلی برای زنده ماندن» نوشته‌ی مت هیگ توسط گیتا گرکانی، مترجم کاربلد ترجمه شده و نشر علمی فرهنگی آن را به بازار داده است. مت هیگ نویسنده‌ی انگلیسی خاطراتش را در قالب یک رمان در این کتاب به رشته‌ی تحریر درآورده است. این نویسنده و روزنامه‌نگار در کارنامه‌اش هم کتاب‌های داستانی و هم غیرداستانی دارد و مخاطبان برخی کتاب‌هایش کودکان هم هستند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کتاب «دلایلی برای زنده ماندن» به مدت ۴۶ هفته پرفروش‌ترین کتاب انگلستان بود. این کتاب روایت بخشی از زندگی نویسنده است که در آن روزها دچار افسردگی و حملات اضطراب بوده. اولین‌باری که مت هیگ حس می‌کند خود قدیمی‌اش مرده ۲۴ سال داشته. او وحشت می‌کند چون نمی‌دانسته که درونش چه اتفاقی در حال رخ دادن است. کتاب شرح حال او در چالش با افسردگی و چگونگی فائق آمدن بر آن است اما به جز آن در لا‌به‌لای این تقلاها درباره‌ی مفهوم زندگی و رابطه و جهان صحبت می‌کند. کتاب شامل پنج فصل است که اولین آن‌ها «سقوط» و آخری «بودن» است و هر فصل نشان از وضعیت روحی نویسنده دارد. این کتاب اولین‌بار سال ۲۰۱۵ منتشر شد و اولین رمان غیرداستانی مت هیگ به شمار می‌رود. گرچه این کتاب روانشناسی نیست اما جزو کتاب‌های خودیاری محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید کتاب


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما