معرفی کتاب همه چیز همه چیز؛ منبع اقتباس یک فیلم پرفروش

۲۸ فروردین ۱۴۰۱

کتاب «همه چیز همه چیز» نوشته‌ی نیکولا یون را نازیلا محبی ترجمه کرده و توسط نشر نون به بازار عرضه شده است. نیکولا یون نویسنده‌ی آمریکایی است که استاد نوشتن رمان‌هایی جذاب برای مخاطبان نوجوان است. این رمان اولین‌بار سال ۲۰۱۵ منتشر شد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

قهرمان این داستان دختر ۱۸ ساله‌ای به نام مادلین ویتیر است که از یک بیماری ژنتیکی رنج می‌برد و برای همین او را داخل خانه نگه می‌دارند. مادر مادلین پزشک است. دختر نیمه آمریکایی نیمه ژاپنی است و برادر و پدرش را مدت‌ها پیش از دست داده. به خاطر بیماری فقط با مادر و پرستارش در تماس است چون ارتباط با هر کسی که کاملا ضدعفونی نشده باشد ممکن است سلامت او را به خطر بیاندازد. مادلین آرامش را در کتاب خواندن پیدا می‌کند. همه چیز روند همیشگی را طی می‌کند تا اینکه خانواده‌ی جدیدی همسایه‌ی آن‌ها می‌شوند. مادلین از پنجره زندگی آن‌ها را که خانواده‌ای کامل متشکل از مادر و پدر و یک دختر و یک پسر است، تماشا می‌کند. پسر خانواده و مادلین به صورت آنلاین با هم دوست می‌شوند. خانواده‌ی اولی هم درگیری‌های خودشان را دارند.

از روی این رمان پرفروش نیکولا یون که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد سال ۲۰۱۶ فیلمی به همین نام هم اقتباس شده که در آن آماندلا استنبرگ نقش مادلین را بازی می‌کند. فیلم را استلا مگهی کارگردانی کرده و هر چند در گیشه نسبتا خوب فروخت اما منتقدان چندان دوستش نداشتند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه