استایل ۱۴۰۰ برای همه؛ مشارکت دیجی‌استایل در کمپین چوب لباسی موسسه خیریه وحدت

۵ اسفند ۱۴۰۰

پیش از شروع سال جدید و در اسفندماه ۱۳۹۹ ، دیجی‌استایل در راستای تحقق گوشه‌ای از آرمان خود در زمینه مسؤولیت‌‌های اجتماعی‌ در کمپین «چوب لباسی» مؤسسه خیریه وحدت شرکت کرد و ۴۲۰ نوع پوشاک از جمله کفش و لباس را به دختران معلول ذهنی این مرکز اهدا کرد.

مشارکت دیجی‌استایل در این طرح به عنوان مرجع مد و پوشاک تخصصی در ایران و با هدف «استایل ۱۴۰۰ برای همه» انجام شد تا گامی کوچک اما مؤثر برای کمک به تساوی دسترسی همه اقشار به پوشاک نو باشد.

مرکز خیریه وحدت، مؤسسه‌ای شبانه‌روزی برای زیست، مراقبت و نگهداری دختران معلول ذهنی بالای ۱۴ سال است. این مرکز هر ساله کمپین چوب لباسی را  با هدف تامین لباس و داروی  مورد نیاز این مددجویان برگزار می‌کند. دیجی‌استایل برای آغاز سال ۱۴۰۰ با افتخار به عنوان یکی از حامیان این کمپین، در تأمین پوشاک برای ۱۸۶ مددجوی این مؤسسه مشارکت کرد.

توجه به تمامی اقشار و افراد جامعه برای برخورداری از سبک پوشش مناسب یکی از رسالت‌های دیجی‌استایل است. این عضو از گروه دیجی‌کالا در تلاش است تا در سال جدید، گام‌های بزرگتری برای ایفای نقش خود در راستای مسؤولیت اجتماعی سازمانی ایفا کند.

گفتنی‌ست مؤسسه خیریه وحدت در تلاش است تا معلولان ذهنی مانند دیگر افراد جامعه بتوانند از امکانات شهروندی و زندگی سالم و عادی برخوردارباشند، بنابراین با تکیه بر همین دیدگاه، اهدافی همچون بهبود سطح کیفی زندگی معلولان ذهنی، آگاه سازی اجتماع از نیازهای این قشر آسیب‌پذیر را دنبال می‌کند و در تلاش است تا فرهنگ سازی مناسب را در جهت رفتار مناسب با این دسته از اعضای جامعه انجام دهد.

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه