کتاب تکه‌هایی از یک کل منسجم؛ بهبود رابطه با آنچه درونمان می‌گذرد

پونه مقیمی نویسنده‌ی کتاب پرطرفدار «تکه‌هایی از یک کل منسجم» روانشناس و روانکاو است و کتابش هم درواقع اثری روانشناسی است که با زبانی روان و شیرین به مسائلی مثل شاد زندگی کردن یا درست اندیشیدن اشاره می‌کند. کتاب غیرداستانی است اما مستنداتش به شکل داستان‌هایی شیرین از برخورد با مراجعان ارائه می‌شود. در این قسمت از ویدیوی تلنت سراغ بررسی این کتاب رفته‌ایم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اگر پونه مقیمی را در اینستاگرام دنبال می‌کنید با شیوه‌ی نوشتن او درباره‌ی مسائل مختلف آشنا هستید. او از همین تکنیک در نوشتن کتابش هم استفاده کرده است. مقیمی توضیح می‌دهد که برای بهتر شدن حالمان بیشتر از آنکه به موارد بیرونی توجه داشته باشیم باید رابطه‌مان با درونمان درست شود. اسم کتاب اشاره به این موضوع دارد که هر کدام از ما از تکه‌هایی تشکیل شده‌ایم که در نهایت همه‌ی آن‌ها یک کل منسجم را تشکیل می‌دهند.

اگر دنبال رسیدن به آرامش و صلح با خودتان هستید کتاب «تکه‌هایی از یک کل منسجم» راهنمای خوبی است و حتی اگر به کتاب‌های روانشناسی علاقه‌ای ندارید می‌توانید به چشم خرده‌روایت‌ها این کتاب را بخوانید و از نثر ساده و دوستداشتنی نویسنده‌اش لذت ببرید. کتاب «تکه‌هایی از یک کل منسجم» را انتشارات بینش نو منتشر کرده است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید کتاب


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما