بررسی چراغ مطالعه تسکو TGIFT 5403؛ همراهی عالی برای مطالعه و کار

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

چراغ مطالعه تسکو TGIFT 5403 با قیمت مناسبی فروخته می‌شود و با توجه به این قیمت، از کیفیت ساخت خوبی بهره می‌برد. در ادامه به بررسی این محصول می‌پردازیم.

چراغ مطالعه تسکو مدل TGIFT 5403

از نظر طراحی، ما را به یاد برخی لوازم جانبی برند IKEA می‌اندازد. در این محصول از ۲۱ LED سفیدرنگ استفاده شده و طبیعتا اگر از LED زرد‌رنگ هم بهره می‌برد و امکان تنظیم دمای رنگی وجود داشت، بهتر می‌شد. برای تامین انرژی از پورت USB-C استفاده می‌کند ولی از طریق تمام دستگاه‌ها نمی‌توانید آن را شارژ کنید. این یعنی مثلا صرفا با استفاده از لپ‌تاپ قادر به شارژ کردن آن نیستید.

بنابراین بهتر است برای این کار از شارژرها یا پاوربانک‌ها استفاده کنید. اگر به شدت بالاتر نور نیاز دارید، بهتر است از چراغ مطالعه تسکو TGIFT 5403 زمانی که به برق وصل است استفاده کنید. در صورتی که شدت نور کم باشد، باتری ۸ ساعت دوام می‌آورد و در صورت بالا بودن شدت نور، حدود ۲.۵ ساعت می‌توانید از آن استفاده کنید. بنابراین در کل اگر دنبال خرید چراغ مطالعه هستید، از خرید این محصول پشیمان نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه