معرفی کتاب چک لیست؛ روشی ساده برای عملکرد بهتر

۲۷ دی ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۹ ۲۸ دی ۱۴۰۰

کتاب «چک لیست» با نام کامل «چک لیست: چطور کارها را درست انجام دهیم» نوشته‌ی آتول گوانده، نویسنده‌ی چند کتاب پرفروش در حوزه‌ی خودیاری و روانشناسی مدیریت است. جالب اینکه آتول گرانده خودش جراح است و در بیمارستان زنان در بوستون کار می‌کند و البته از سال ۱۹۹۸ به عنوان یکی از اعضای هیات‌تحریریه‌ی مجله‌ی نیویورکر هم فعالیت می‌کند. کتاب «چک لیست» توسط مریم شبیری ترجمه شده و نشر نوین آن را به بازار داده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آتول گوانده در کتاب «چک لیست» می‌گوید که چطور ایده‌ی ساده‌ای مثل درست کردن چک لیست می‌تواند پیچیدگی‌های زندگی ما را آشکار کند و اینکه چطور باید با آن‌ها تعامل کنیم. جهان امروز به ما دانش زیادی می‌دهد اما به همان اندازه خطا در صنعت مالی و سلامت و دولت بیشتر می‌شود. گوانده معتقد است نوشتن ساده‌ی فهرست کارها می‌تواند کمک کند بر این پیچیدگی‌ها و شکست‌ها فائق بیاییم. این اشتباهات از کجا می‌آید؟ از اینکه هر کدام از ما در ابتدای انجام دادن یک کار روی آن تمرکز زیادی به خرج می‌دهیم و طبعا با تمرین در انجام دادن آن حرفه‌ای می‌شویم. این کار می‌شود نقطه‌ی اتکای ما اما در همین حین است که امکان دارد یک نکته‌ی ظریف را فراموش کنیم که ما را به دردسر بیاندازد. گوانده به ما یاد می‌دهد که چطور از این تله جان سالم به در ببریم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما