کتاب دختری با هفت اسم؛ رمزگشایی دیگری از رازهای کره شمالی

۲۵ مهر ۱۴۰۰

کتاب «دختری با هفت اسم» نوشته‌ی هیئون‌سیون لی نویسنده‌ی کره‌ای توسط دو نشر کوله‌پشتی و آتیسا به بازار ارائه شده است. کتاب نشر کوله پشتی را الهه علوی ترجمه کرده و غزاله سبزیان مترجم نسخه‌ای است که نشر آتیسا به بازار داده است. در سال‌های اخیر کتاب‌هایی با موضوع کره شمالی طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. به هر حال کشوری که پشت مرزها و درهای بسته قرار دارد اصولا کنجکاوی‌برانگیز است هر چند همچنان دانسته‌های ما از آن به گفته‌های کسانی محدود می‌شود که از مرزهای کره شمالی رد شده‌اند. کتاب‌هایی مثل «رهبر عزیز» و «فرار از اردوگاه ۱۴» از این دسته کتاب‌ها هستند. کتاب «دختری با هفت اسم» داستان پرتنش و تعلیق‌برانگیز زنی است که در کره شمالی بزرگ شده و تصورش براساس تبلیغات بر این است که در بهترین کشور جهان زندگی می‌کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کتاب جذاب درواقع اتوبیوگرافی نویسنده‌اش هیئون سیون لی است که در دهه‌ی ۹۰ کم‌کم از خودش سوالاتی مطرح می‌کند و سعی دارد آنچه را که از طریق شستشوی مغزی به او القا کرده‌اند دور بریزد و جهان را طور دیگری ببیند. این کتاب ما را به قلب کره شمالی می‌برد تا کنار قهرمان داستان که نویسنده‌‌اش هم است تجربیاتی از زندگی در کره شمالی کسب کنیم.

کتاب به شکل اول شخص روایت شده و در نتیجه مخاطب این حس را دارد که مستقیم از زبان نویسنده‌ تجربیاتش را می‌شنود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar پرستو

    جالبه علاقه مندشدم که حتما بخونم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه