کتاب آینده‌ی نزدیک؛ ۱۲ فناوری که آینده‌ی ما را رقم می‌زنند

این هفته می‌خواهیم کتابی را معرفی کنیم که از آینده آمده تا ما را برای آنچه در آینده اتفاق می‌افتد آماده کند؛ کتاب آینده‌ی نزدیک (The Inevitable) اثر کوین کلی که پیش‌بینی‌های دقیقی از آینده را با ما به اشتراک می‌گذارد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کتاب قصد دارد ما را برای تغییراتی که در انتظار داریم آماده و در طول مسیر با ما همراهی کند. با رشد سریع فناوری در ۳ دهه‌ی گذشته، تکنولوژی در قالب موبایل، لپ‌تاپ و اینترنت، تبدیل به عضو جدایی‌ناپذیر زندگی تک‌تک ما شده‌ است. کوین کلی ۱۲ روند بهبود را در قالب ۱۲ فصل در کتاب خود گنجانده و اعتقاد دارد هرگونه مقاومت یا تصمیم بر علیه این روندها منجر به شکست در آینده خواهد شد. این ۱۲ ویژگی را می‌توان در بسیاری ازتکنولوژی‌های فعلی هم دید، اما کوین کلی این نوید را می‌دهد که قرار است در آینده تمرکز بیشتری روی آ‌ن‌ها وجود داشته باشد.

برای مثال یک کار ساده مثل جست‌وجو در گوگل را در نظر بگیرید و نسخه‌ی قدیمی این موتور جست‌وجو را با نسخه‌ی امروزی آن مقایسه کنید. این موتور جست‌وجو مدام در حال «بهتر شدن» است، روندی که کوین کلی به عنوان اولین روند پیشرفت در کتاب خود به آن اشاره می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با کتاب آینده‌ی نزدیک، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید کتاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. محمد

  مثل همیشه توضیحات خوبی دادین…موفق باشید

 2. مبینا

  کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

 3. محمدامین فصیحی زاده

  سلام
  کتاب با نویسنده ی ایرانی هم خوبه معرفی بشه و این که نسخه ی فیدیبو هم داره خوبه.ممنون

 4. محمدامین فصیحی زاده

  سلام
  کتاب با نویسنده ی ایرانی هم خوبه معرفی بشه و این که نسخه ی فیدیبو هم داره خوبه.
  ممنون

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما