معرفی کتاب «بازی نامحدود»؛ بازیکن‌هایی خارج از چارچوب

۱۵ تیر ۱۴۰۱

کتاب «بازی نامحدود» نوشته‌ی سایمون سینک با ترجمه‌ی علیرضا خاکساران توسط نشر آموخته به بازار آمده است و اگر علاقمند به کتاب‌های حوزه‌ی کسب و کار هستید حتما نظرتان را جلب خواهد کرد. کتاب با مثال IBM شروع می‌شود که در دهه‌ی ۷۰ میلادی این شرکت کامپیوتری سهم بزرگی از بازار را به خودش اختصاص داده بود. از آن طرف اپل بزرگترین شرکت در زمینه‌ی کامپیوترهای شخصی بود تا زمانی که در دهه‌ی هشتاد IBM تصمیم گرفت این بازار را هم هدف بگیرد. طبعا شرکت‌های IBM و اپل رقیب یکدیگر شدند. اپل هوشمندانه آگهی در روزنامه منتشر کرد و آمدن IBM به بازار را تبریک گفت.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آشنایی با طرز فکر رهبران بزرگ شرکت‌ها و چگونگی اداره‌ی کمپانی‌هایشان همیشه قصه‌های جذابی دارد و سایمون سینک در کتاب «بازی نامحدود» ده‌ها مثال از افرادی زده که خارج از چهارچوب‌های فکری مرسوم توانستند خودشان را به بازار تحمیل کنند. این کتاب در حقیقت راهکارها و کاربردهای ایده‌های کتاب دیگری با نام مشابه «بازی‌های نامحدود و محدود» است که توسط جیمز کارس در اواسط دهه‌ی ۸۰ میلادی نوشته شده بود. سینک ادعا می‌کند مدیرانی که ذهنیت بازی نامحدود داشته باشند می‌توانند سازمان‌هایی با تاب‌آوری بیشتر، نوآورانه‌تر و در نهایت قوی‌تر را تشکیل بدهند. گرچه منافع سازمانشان ممکن است در مدت زمان طولانی‌تری مشخص شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه