کتاب «دوشیزگان» اثر الکس مایکلدیس؛ قاتل جذاب

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

رمان «دوشیزگان» داستانی هوشمندانه و جذاب است که الکس مایکلدیس، نویسنده‌ی قبرسی آن را نوشته و نشر سنگ با ترجمه‌ی مریم حسین‌نژاد آن را منتشر کرده است. از آن‌جایی که کمتر با ادبیات قبرس آشنا هستیم خواندن «دوشیزگان» دری به یک شیوه‌ی جدید داستان‌گویی به روی مخاطبش می‌گشاید. از این نویسنده کتاب مشهور «بیمار خاموش» هم ترجمه و منتشر شده که آن هم یک تریلر روانشناختی است. بهترین ترجمه‌ی آن هم مربوط به مهرآیین اخوت است که توسط انتشارات هیرمند به بازار آمد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

داستان «دوشیزگان» هم هیجان‌انگیز است. جنایتکاری به نام ادوارد داریم و زنی به نام ماریانا که از جنایت ادوارد مطمئن است اما دستش به او نمی‌رسد. نکته‌ی جالب اینکه ادوارد شبیه جنایتکاران معمول نیست. او مردی جذاب و استاد کاریزماتیکی است که در دانشگاه اسطوره‌های یونان را تدریس می‌کند. دانشجویان و هیات علمی عاشق او هستند و علاوه بر آن یک گروه زیرزمینی طرفدار از بانوان دارد که نامشان «دوشیزگان» است. جالب است بدانید که نویسنده‌ی این کتاب فارغ‌التحصیل رشته‌ی فیلمنامه‌نویسی است و احتمالا به همین دلیل هم رمان‌هایش اتمسفری کاملا بصری به مخاطب القا می‌کنند. طرح داستانی کتاب «دوشیزگان» پیچیده است و نویسنده موفق شده با استادی تمام خواننده‌اش را تا انتها در شک و تعلیق نگهدارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه