کتاب آن یک چیز؛ هدفی که برای شادی و موفقیت به آن نیاز دارید

ما درون هر چیزی به دنبال معنا و مفهوم هستیم و به طور کلی از کارهای بی‌هدف دوری می‌کنیم چون در مسیر رسیدن به موفقیت و شادی، نیاز به داشتن هدف ضروری است. کتاب آن یک چیز به همان هدف عالی اشاره دارد. هدفی که می‌تواند قدرت انجام کارهای بزرگ در زندگی را به ما بدهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کتاب آن یک چیز اثر «گری کلر» و «جی پاپاسان» است. این نویسندگان اعتقاد دارند که در زندگی هر کسی چیزی وجود دارد که می‌تواند هدف زندگی آن فرد باشد و قصد دارند شما را در یافتن آن چیز کمک کنند. چرا که رسیدن به این هدف، احساس شادی، رضایت و موفقیت شگفت‌انگیزی را با خود به همراه دارد. به طور کلی ما از نظر ذهنی عمیق‌ترین حس شادی را زمانی تجربه می‌کنیم که به اهداف خود برسیم و اولین قدم در این مسیر پیدا کردن آن یک چیز در خودمان است.

برای پیدا کردن آن یک چیز شخص باید به عمیق‌ترین لایه‌های شخصیت خود رجوع کند. آن یک چیز می‌تواند برای هر شخص متفاوت باشد و هیچ فرمول خاصی برای پیدا کردن آن وجود ندارد. اما این کتاب ما را در چالش‌های این مسیر همراهی می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با کتاب آن یک چیز شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید کتاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. محمد

    بسیار عالی…به نظر من بررسی کتاب ها کار بسیار خوبیه که در حال حاضر کم و بیشتر بررسی ها در زمینه تکنولوژی و موبایل هست..امیدوارم این ویدئو های بررسی ادامه پیدا کنه…موفق و پیروز باشد..

  2. مهدی باقری

    هدف یک چیز خصوصی هست نمیشه اینجا مطرح کرد

    کتاب در مورد سلامت جسم و روح معرفی کنید

    تشکر از خانوم قاسمی نژاد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما