کتاب پرونده‌ی هری کبر؛ داستان قتلی مرموز با پایانی غیر قابل پیش‌بینی

کتابی که این هفته معرفی می‌کنیم یک رمان جذاب در ژانر جنایی معمایی است. کتاب پروندی هری کبر اثر ژوئل دیکر داستان پرماجرایی را روایت می‌کند که حسابی آدرنالین شما را بالا می‌برد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

شخصیت اصلی داستان هری کبر نویسنده‌ی ثروتمند و مشهوری است که دوران بازنشستگی خود را در خانه‌ی ساحلی خود در اورورای نیوهمپشایر می‌گذراند. جایی که کمی بعد متوجه می‌شویم محل ناپدید شدن دختر نوجوان ۱۵ ساله‌ای است که پس از سال‌ها هنوز پلیس به دنبال او است. دخترک آخرین بار در حالی که از دست مردی فرار می‌کرده در جنگل دیده شده و حالا بعد از گذشت ۳۳ سال جسد او را در حیاط خانه‌ی هری کبر پیدا می‌کنند. چیزی نمی‌گذرد که هری کبر جزو مظنونین اصلی قتل شناخته می‌شود. از طرفی دوست و شاگرد هری که به بی‌گناهی استاد خود ایمان دارد، سعی می‌کند تا به کمک پلیس از راز اصلی این جنایت پرده بردارد.

کتاب توسط آریا نوری ترجمه و توسط نشر البرز به چاپ رسیده است. این کتاب بسیار موفق بوده و تا کنونن به ۴۰ زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده. برای آشنایی بیشتر با کتاب پروندی هری کبر اثر ژوئل شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید کتاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما