معرفی ۳ دستگاه اسپرسوساز بین ۱۰ الی ۲۰ میلیون تومان

۱۶ آبان ۱۴۰۱

در ویدیوهای تلنت گذشته بهترین دستگاه‌های اسپرسوساز از ۲ تا ۱۲ میلیون تومان را به شما معرفی کرده بودیم. در این ویدیو قصد داریم چند مدل از بهترین دستگاه‌های اسپرسوساز در بازه‌ی قیمتی ۱۰ تا ۲۰ میلیون را به شما معرفی کنیم. اگر دوست دارید برای اسپرسوساز شخصی خود هزینه‌ی بیشتری کنید یا نیاز حرفه‌ای‌تری به این دستگاه دارید، در ادامه با معرفی این ۳ دستگاه با ما همراه باشید.

۱. دستگاه Nespresso مدل Touch New

اسپرسوساز Nespresso Touch New یک دستگاه کپسولی هوشمند است که کار کردن با آن بسیار راحت است. از نکات مثبت این دستگاه می‌توان به مخزن شیر آن اشاره کرد؛ کافی است در مخزن آن شیر بریزید و دستگاه با داغ کردن شیر، آن را به شکل فوم به لیوان شما اضافه کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

۲. دستگاه Sage مدل The Duo Temp Pro

این اسپرسوساز قدرت بالا و طراحی بسیار جالبی دارد. یک ویژگی و امتیاز مثبت این دستگاه (به جز قدرت بالای آن)، داشتن تمپر روی دستگاه است که کاربرد زیادی دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

۳. دستگاه آریته مدل ۱۳۱۳

این مدل اسپرسوساز به دلیل داشتن آسیاب روی دستگاه، انتخاب بسیار خوبی است؛ مخصوصا برای افرادی که فضای زیادی ندارند. اسپرسوساز آریته هم از لحاظ قدرت عصاره‌گیری و هم از لحاظ نازل بخار، دستگاه خوبی است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای آشنایی بیشتر و بررسی کامل‌تر دستگاه‌های اسپرسوساز در بازه قیمتی ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه