چگونه حرفه‌ای چمدان سفر ببندیم و از تعطیلات لذت ببریم؟

۷ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۰ ۹ فروردین ۱۴۰۱

سفر رفتن همیشه جذاب است و فرقی ندارد این اتفاق در فصل گرم پیش بیاید یا فصل سرد. بعضی از افراد عاشق سرما هستند و دوست دارند در روزهای سرد سال به مسافرت بروند و بعضی دیگر با شروع فصل بهار و گرم شدن زمین به سفر می‌روند. اغلب وسایلی که با خود در سفر به همراه دارید وابسته به فصل و مقصدی است که دارید اما نکات و ترفندهایی وجود دارد که در هر زمانی کاربرد دارد. فرقی ندارد با ماشین شخصی سفر می‌کنید یا با هواپیما، تابستان به ساحل خزر می‌روید یا زمستان به کوهستان‌های غرب کشور، با این ترفندهای سفر می‌توانید هوشمندانه به مسافرت بروید و از تک تک لحظات آن لذت ببرید.

اولین ترفندی که در این ویدیو می‌بینید حتی در روزهایی غیر از روزهای سفر هم کاربرد دارد، مرتب کردن کابل‌های هدفون و شارژر و جلوگیری از گره خوردن آن‌ها. پس این ترفند را همیشه استفاده کنید! روش‌های مختلفی برای تا زدن لباس‌ها وجود دارد و معروف‌ترین آن‌ها روشی ژاپنی به نام کانماری است. با این روش لباس‌های شما حداقل فضای ممکن را اشغال می‌کنند و می‌توانید از فضاها استفاده‌های بیشتری بکنید. مثلا با این روش می‌توانید در یک چمدان کوچک به جای ۵ دست لباس ۲۰ دست لباس را جا بدهید. روش جالب و حیرت‌انگیزی است.

در این ویدیو با چند روش تا زدن لباس و صرفه‌جویی در فضای چمدان آشنا می‌شوید. مثلا یاد می‌گیرید چطور تعداد زیادی جوراب را تا بزنید و در یک جفت کفش قرار دهید. همچنین روش‌هایی برای استفاده از نقشه‌های آنلاین بدون اینترنت، به همراه بردن تعداد زیادی گردنبند و گوشواره بدون گره خوردن و همراه داشتن پول نقد بدون جلب توجه دزد‌ها یا جیب‌برها را یاد می‌گیرید. این ترفندهای سفر به ظاهر ساده به شما کمک می‌کند تمام وسایلی که برای سفر نیاز دارید را به همراه داشته باشید و درگیر مرتب کردن همیشگی آن‌ها نباشید. اگر شما هم ترفند خاصی می‌دانید برای ما در قسمت کامنت‌ها بنویسید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما