۵ ابزار مهم که برای ساخت ویدیوهای حرفه‌ای نیاز دارید

در ویدیوهای قبلی به آموزش نورپردازی حرفه‌ای در استودیوی خانگی پرداختیم، انواع اندازه‌ی نما و زاویه‌ی دوربین برای ساخت ویدیوی حرفه‌ای را مرور کردیم و انواع حرکات دوربین و زمان استفاده از آن‌ها را در کنار یکدیگر آموختیم. اما حالا وقت آن رسیده که به سراغ تجهیزات فنی برویم. این که برای ساخت ویدیو به چه ابزار مهمی در استودیوی خود احتیاج دارید.

وقتی از ابزار ساخت ویدیو صحبت‌ می‌کنیم، احتمالا اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد دوربین‌ها و تجهیزات صدابرداری و نورپردازی گران‌قیمت است و اینکه مجبورید از اول کار همه‌ی آن‌ها را در اختیار داشته باشید. ولی در واقعیت اینطور نیست. لزومی ندارد که برای شروع لیست تجهیزات شما کامل و بی‌نقص باشد. فقط خرید یک سری ضروریات کافی است تا با ادامه‌ی‌ کار، و تسلط بیشتر بر ساخت ویدیو، خودتان متوجه شوید چه چیزهایی کم و کسر دارید و باید به فهرست تجهیزات ضروری‌تان اضافه کنید.

پایه، میکروفون، لنز، فیلتر ND و منبع نور. این پنج مورد، ضروری‌ترین ابزار برای ساخت ویدیوهای حرفه‌ای هستند که در طیف قیمتی گسترده‌ای می‌توانید تهیه‌شان کنید. خوشبختانه در ایران همه این ابزار در برندها و تنوع گسترده‌ای قابل تهیه هستند.

بیشتر از این صحبت نکنیم. برای آشنایی با این پنج ابزار ضروری، تماشای ویدیو را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما