تریلر جدید انیمیشن «مینیون‌ها؛ ظهور گرو»؛ خرابکاری‌های خنده‌دار موجودات زرد بامزه

کمپانی ایلومینیشن به تازگی تریلر جدیدی را از انیمیشن «مینیون‌ها؛ ظهور گرو» (Minions: The Rise of Gru) منتشر کرده است. قسمت پنجم مجموعه سینمایی «من نفرت‌انگیز» (Despicable Me) بسیار سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد؛ داستان موجودات زرد کوچک و بامزه‌ای که نجات «رئیس کوچک» جدیدشان، گرو، با صداپیشگی استیو کارل‌ را دنبال می‌کنند.

تریلر جدید مملو از خرابکاری‌های همیشگی و خنده‌دار است و مینیون‌ها را در حال پرواز با هواپیما به سانفرانسیسکوی دهه‌ی ۷۰ نشان می‌دهد. همچنین مینیون‌ها را می‌بینم که کونگ‌فو را از استاد چاو، یک پزشک طب سوزنی گستاخ با مهارت‌های دیوانه‌وار یاد می‌گیرند. علاوه بر این‌ها شاهد گروه جدیدی به نام «شش شرور» (Vicious 6) هستیم که با مینیون‌های محبوب ما مبارزه می‌کنند.

داستان حول محور یک گرو ۱۲ ساله در حدود دهه‌ی ۱۹۷۰ می‌چرخد، که نقشه می‌کشد تا جهان را تصرف کند، که بدیهی است برنامه‌هایش مثل همیشه خوب پیش نمی‌رود. او به طور غیرمنتظره‌ای به گروهی از مینیون‌ها از جمله کوین، استوارت، باب و اتو ملحق می‌شود. آن‌ها با هم اولین سلاح‌های خود را طراحی می‌کنند و مشتاقانه منتظر شروع اولین ماموریت‌هایشان هستند.

اما همه چیز زمانی تغییر می‌کند که یک گروه شرور بدنام، یعنی «شش شرور»، رهبر خود، جنگنده‌ی افسانه‌ای هنرهای رزمی «وایلد ناکلز» را برکنار می‌کند و گرو برای تبدیل شدن به جدیدترین عضو آن‌ها مصاحبه می‌کند، اما شکست می‌خورد. با این وجود، گرو راهی برای پیشی گرفتن و عصبانی کردنشان پیدا می‌کند و تبدیل به هدف اصلی آن‌ها می‌شود.

او مدام در حال فرار است، در حالی که مینیون‌ها سعی می‌کنند در هنر کونگ‌فو تسلط پیدا کنند تا او را نجات دهند. در این فیلم، راسل برند در نقش دکتر نفاریو جوان، دانشمند دیوانه‌، میشل یوه در نقش استاد چاو و جولی اندروز در نقش مادر گرو بازی می‌کنند.

انیمیشن مینیون‌ها ظهور گرو

«مینیون‌ها؛ ظهور گرو» همچنین یک گروه از بازیگران کاملا جدید را معرفی می‌کند که اعضای گروه «شش شرور» هستند؛ تراجی پی هنسون در نقش رهبر باحال و با اعتماد به نفس بل باتم، ژان کلود ون دام در نقش ژان کلود نیهیلیست که به یک پنجه‌ی رباتیک غول پیکر مسلح شده است. علاوه بر این، لوسی لاولس در نقش نانچاک، صداپیشه‌ی یک راهبه‌ی سنتی است که زیر لباس مخصوص خود قدرت‌های کشنده‌اش را پنهان می‌کند، دولف لوندگرن نقش قهرمان سوئدی اسکیت سواری، سونجینس را بازی می‌کند، و دنی ترخو در نقش استرانگ هولد ظاهر می‌شود، که دست‌های آهنین غول‌پیکرش علاوه بر تهدیدی برای دیگران، بار سنگینی هم برای خودش به حساب می‌آید!

«مینیون‌ها ۲» (Minions 2) توسط کریس ملداندری از ایلومینیشن به همراه جانت هیلی و کریس رنو تولید شده است. کارگردانی این فیلم بر عهده‌ی کایل بالدا است که کارگردانی «من نفرت‌انگیز ۳» (Despicable Me 3) و «مینیون‌ها» را نیز بر عهده داشت. برد ابلسون و جاناتان دل وال دستیاران کارگردان این فیلم مهیج هستند و صدای نمادین پی‌یر کافین در نقش مینیون‌ها را به نمایش می‌گذارد.

«ظهور گرو» در تاریخ ۱ ژوئیه (۱۰ تیر ۱۴۰۱) روی پرده می‌رود.

منبع: colliderبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. آرمان

    چرا فکر کردم ایلومینیشن ترکیب ایلومناتی و انیمیشنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما