معرفی کتاب «چرا می‌خوابیم؟» اثر متیو واکر؛ اهمیت خوابیدن در زندگی روزانه

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

کتاب «چرا می‌خوابیم؟» نوشته‌ی متیو واکر در دسته‌ی کتاب‌های روانشناسی است با نام کامل «چرا می‌خوابیم؟ قدرت خواب و رویا» که توسط ناهید ملکی منتشر شده و نشر نوین آن را به بازار عرضه کرده است. این کتاب علمی محبوب سال ۲۰۱۷ منتشر شد و متیو واکر، دانشمند انگلیسی آن را نوشته است. او مدیر موسسه‌ی مرکز علوم خواب انسان‌ها در دانشگاه برکلی است. تخصص واکر عصب‌شناسی و روانشناسی است و در نوشتن کتاب «چرا می‌خوابیم؟» هم از همین دانشش بهره گرفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

احتمالا می‌دانید که در طول روز خواب به مدت ۸ ساعت توصیه شده است اما افراد کمی هستند که این میزان از خواب را تجربه کنند. واکر در این کتاب تاکید می‌کند که کمبود خواب چه اتفاقات مهلکی را ممکن است در پی داشته باشد. کتاب شامل پنج بخش است. بخش اول توضیح می‌دهد که اصلا خواب چیست. بخش دوم توضیح می‌دهد که چرا اصلا بدن انسان به خواب نیاز دارد. بخش سوم درباره‌ی رویا دیدن است. بخش چهارم درباره‌ی قرص‌های خواب صحبت می‌کند و مبحث جالبی هم درباره‌ی ارتباط خواب و تحولات اجتماعی دارد. آخرین بخش نتیجه‌گیری مباحث کتاب است و اینکه بالاخره خوابیدن یا نخوابیدن؟ مساله کدام است؟

این اولین کتاب واکر در مقام نویسنده بود که با موفقیت زیادی رو‌به ‌رو شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه