معرفی کتاب چرا او؟؛ شما با این تیپ شخصیتی عاشق چه کسی خواهید شد؟

۲۷ فروردین ۱۴۰۱

کتاب «چرا او؟» با نام کامل «چرا او؟ یافتن عشق واقعی با درک تیپ‌های شخصیتی» نوشته‌ی هلن فیشر است. این کتاب توسط دو نشر تاکنون به بازار آمده که ما ترجمه‌ی آناهید ناهید را بررسی می‌کنیم که توسط نشر ثالث که جزو نشرهای معتبر و خوب است به بازار آمده.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کتاب ساختارشکن که در حیطه‌ی کتاب‌های روانشناسی قرار می‌گیرد به شما کمک می‌کند تا با توجه به تیپ شخصیتی‌تان تشخیص بدهید که زندگی عاشقانه‌تان چطور است و چگونه بعضی از کاراکترها را به بعضی دیگر تشخیص می‌دهید و عاشق آ‌ن‌ها می‌شوید. هلن فیشر معتقد است که عاشق شدن بیشتر از آنکه به طرف مقابل بستگی داشته باشد مربوط به شخصیت خود شماست. هلن فیشر یکی از متخصصان در امر روابط عاشقانه است و در این کتاب مجذوب‌کننده که اطلاعات جالبی به خواننده‌اش می‌دهد از راز و رمزهای غالبا پنهان و ناخودآگاه میل و اشتیاق و وابستگی نسبت به شخصیت‌های مختلف پرده برداشته است. هر کدام از ما یک ویژگی شخصیتی برجسته داریم: سازنده‌ایم یا مدیر، مذاکره‌کننده‌ایم یا کاشف و هر کدام از این تیپ‌ها که در ما دچار الویت باشند باعث فعل و انفعالات شیمیایی متفاوتی می‌شوند. هلن فیشر برای نوشتن این کتاب روی بیش از ۴۰ هزار مرد و زن مطالعه کرده است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه