بررسی قلم نوری اکس پی.پن Deco 03 NEW؛ قلم نوری بی‌سیم

قلم نوری اکس پی.پن Deco 03 NEW به طور بی‌سیم به سیستم شما وصل می‌شود. اما آیا این مزیت برای کاربران اهمیت زیادی دارد و در نتیجه نسبت به رقبا مزایای بیشتری ارائه می‌کند؟ در این ویدیو از زوایای مختلف به قلم نوری اکس پی.پن Deco 03 NEW می‌پردازیم و به این سوالات پاسخ می‌دهیم.

قلم نوری اکس پی.پن مدل Deco 03 NEW

قلم نوری اکس پی.پن Deco 03 NEW در یک پکیج بسیار جذاب به دست شما می‌رسد. در جعبه زیر خود تبلت، یک استوانه‌ی مشکی رنگ دیده می‌شود که در حقیقت یک هارد کیس برای قلم محسوب می‌شود. در همین هارد کیس که به‌عنوان پایه‌ی قلم هم می‌توانید از آن استفاده کنید، چند سری اضافه برای قلم و یک دانگل USB دیده می‌شود که در ادامه به این موارد هم می‌پردازیم. از دیگر مواردی که در جعبه قرار دارند باید به کابل USB-C و دستکش مخصوص اشاره کنیم.

این تبلت در کل ۲۲ در ۳۵ سانتی‌متر اندازه دارد و ضخامت آن ۸ میلی‌متر است. محدوده‌ی فعال این تبلت به ۱۴ در ۲۵ سانتی‌متر می‌رسد. طبیعتا قلم نوری اکس پی.پن Deco 03 NEW نسبت به فشار قلم حساس است و می‌توانید در این مورد شخصی‌سازی کنید. حساسیت به فشار تا ۸۱۹۲ سطح انجام می‌شود که بالاترین عدد برای قلم‌های نوری است. یکی از ضعف‌های این قلم نوری این است که نسبت به زاویه‌ی قرارگیری قلم روی تبلت حساس نیست.

روی بدنه‌ی تبلت ۶ دکمه‌ی فیزیکی دیده می‌شود که با استفاده از نرم‌افزار ارائه شده، می‌توانید عملکرد آن‌ها را شخصی‌سازی کنید. در سمت چپ بخش فوقانی تبلت، یک اسکرول فیزیکی دیده می‌شود که بسیار کاربردی است. عملکرد این اسکرول را هم می‌توانید به طور کامل شخصی‌سازی کنید تا مثلا برای کارهایی مانند زوم کردن در فتوشاپ از آن بهره ببرید. این اسکرول در موقعیت خیلی خوبی هم قرار گرفته و برخی از تبلت‌ها چنین اسکرولی را در موقعیت مناسبی از تبلت قرار نمی‌دهند.

همانطور که در ابتدا گفتیم، قلم‌ نوری‌ اکس پی.پن Deco 03 NEW را می‌توانید به طور بی‌سیم به سیسم وصل کنید. برای این کار باید از دانگل ارائه شده استفاده کنید. البته به استفاده از سیم هم می‌توانید چنین کاری انجام دهید. در مورد اتصال بی‌سیم این تبلت باید بگوییم که در عمل چندان کاربردی نیست. متاسفانه با استفاده از این قابلیت، لگ و تاخیر به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. اما به عنوان یک قلم نوری سیمی، با مشکل خاصی روبرو نمی‌شوید. در ضمن با توجه به بهره‌گیری از پورت USB-C، افراد چپ‌دست برای استفاده از این قلم چالش خاصی نخواهند داشت.

قلم ارائه شده در جعبه، کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد و دو کلید بر روی آن دیده می‌شود که مطابق معمول قادر به شخصی‌سازی عملکرد این دو کلید هم هستید. برای جمع‌بندی باید بگوییم که به‌عنوان یک قلم نوری سیمی یک گزینه‌ی بسیار خوب است. اما قیمت قلم نوری اکس پی.پن Deco 03 NEW بالاتر از حد انتظار است که این قیمت بالا به بی‌سیم بودن این محصول برمی‌گردد. بنابراین اگر قرار است از این مشخصه استفاده نکنید، در این محدوده‌ی قیمتی می‌توانید قلم نوری‌های بسیار بهتری را خریداری کنید.

اگر می‌توانید قیمت بالاتری را بپردازید، خرید قلم نوری اکس پی.پن مدل Deco Pro M را توصیه می‌کنیم که یک قلم نوری پرچم‌دار و از همه نظر فوق‌العاده محسوب می‌شود. این قلم نوری طراحی بهتری هم دارد و پشت تبلت کاملا فلزی است. همچنین باید به قابلیت تشخیص زاویه‌ی قرارگیری قلم روی تبلت هم اشاره کنیم.

قلم نوری اکس پی.پن مدل Deco Pro M
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما