جانشین شیائومی ۱۲S اولترا با شارژر ۱۰۰ واتی از راه می‌رسد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
شیائومی شارژر 100 واتی

اینطور که به نظر می‌رسد، شیائومی قصد دارد جانشین شیائومی ۱۲S اولترا را با سنسور ۱ اینچی و شارژری ۱۰۰ واتی راهی بازار کند.

شیائومی ۱۲S اولترا اگرچه در حال حاضر یکی از بهترین پرچم‌داران اندرویدی از لحاظ قدرت سخت‌افزاری است، بلکه یکی از بهترین گوشی از لحاظ کیفیت دوربین هم به شمار می‌رود. شیائومی برای ساخت سنسور اصلی این گوشی با سونی وارد همکاری شده و نتیجه‌ی این همکاری هم نخستین سنسور ۱ اینچی بوده که تاکنون در یک گوشی مورد استفاده قرار گرفته است.

در حال حاضر شیائومی ۱۲S اولترا فقط به خاطر دوربین اصلی قدرتمندش است که از سایر پرچم‌دارهای بازار متمایز می‌شود. اما به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک، جانشین آن با همین سنسور و البته یک برتری دیگر در بخش سرعت شارژر راهی بازار خواهد شد.

این روزها خبرهای متعددی را راجع به پرچم‌داران سری شیائومی ۱۳ می‌شنویم. اینطور که به نظر می‌رسد، در بهترین حالت ممکن در ماه نوامبر یا در نهایت دسامبر، باید شاهد رونمایی از این گوشی‌ها باشیم. اما قدرتمندترین مدل از این سری یعنی شیائومی ۱۳ اولترا شاید طبق روال گذشته به همراه مدل‌های استاندارد و پرو رونمایی نشود. هرچند پیش‌تر خبری منتشر شده مبنی بر اینکه شیائومی شاید در نهایت تصمیم بگیرد ۱۳ اولترا را به همراه پرچم‌دارهای مدل استاندارد و پرو راهی بازار کند. در این رابطه اطلاعات دقیقی در اختیار نداریم و باید منتظر انتشار خبرهای موثق‌تر بمانیم.

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده از افشاگر معروف چینی یعنی Digital Chat Station، ظاهرا شیائومی می‌خواهد محصول قدرتمند بعدی را که سنسور ۱ اینچی خواهد داشت، با یک شارژر ۱۰۰ واتی راهی بازار کند. در حال حاضر شیائومی ۱۲S اولترا هرچه که در زمینه‌ی دوربین حرفه‌ای است، از لحاظ سرعت شارژ با یک شارژر ۶۷ واتی، پرچم‌داری نسبتا معمولی به حساب می‌آید، بنابراین طبیعی است که در نسل بعد به این موضوع توجه ویژه‌ای شود.

اگرچه در این خبر دقیقا به نام شیائومی ۱۳ اولترا اشاره نشده اما با توجه به اینکه دائما با ۱۲S اولترا مقایسه می‌شود و از طرفی گفته می‌شود از سنسور قدرتمند ۱ اینچی در آن استفاده خواهد شد، به نظر می‌رسد منظور همین محصول باشد که قرار است با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۲ یا ۸ پلاس نسل ۲ راهی بازار شود. البته پیش‌تر خبری منتشر شده مبنی بر اینکه شیائومی قصد دارد ۱۳ پرو را هم به شارژر ۱۰۰ واتی و دوربین‌های ۵۰ مگاپیکسلی مجهز کند. بنابراین شاید منظور Digital Chat Station در واقع همین محصول باشد.

در رابطه با شیائومی ۱۳ اولترا اطلاعات خاصی در اختیار نداریم، اما به صورت کلی راجع به پرچم‌داران این سری خبرهای زیادی منتشر شده است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تجهیز این گوشی‌ها به چند دوربین ۵۰ مگاپیکسلی و نمایشگر با کیفیت ۲K اشاره کرد. تنها چیزی که از ۱۳ اولترا می‌دانیم این است که این محصول قطعا راهی بازار جهانی خواهد شد چون این خبر را مدیرعامل خود شیائومی اعلام کرده است.

منبع: NotebookCheckبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما