Xperia XZ و Xperia XZs بروزرسانی اندروید ۸.۰ دریافت خواهند کرد

سونی اکسپریا XZ

پس از گوشی‌ اکسپریا XZ Premium، دو گوشی دیگر سونی  یعنی Xperia XZ و Xperia XZs هم بروزرسانی اندروید ۸.۰ Oreo را دریافت خواهند کرد.

هر دوی این گوشی‌ها حدود یک سال پیش عرضه شدند و احتمالا سال آینده میلادی (سال ۲۰۱۸) یک بروزرسانی اندرویدی دیگر دریافت می‌کنند.

اگر صاحب هر یک از این گوشی‌ها هستید باید منتظر یک بروزرسانی نرم‌افزاری با نسخه فرم‌ور ۴۱.۳.A.0.401 باشید که احتمالا حدود ۱.۲ گیگابایت هم حجم دارد.

براساس آنچه سونی اعلام کرده این بروزرسانی شامل تعدادی Reminder های جدید است که برای کارهای نیمه‌تمام واقعا کاربردی خواهند بود. در کنار این قابلیت شاهد ویژگی Xperia Actions هم خواهیم بود که تنظیماتی پیشنهادی طبق مصرف فرد ارائه می‌دهد.

در کنار همه قابلیت‌ها و بهبودهایی که مربوط به بروزرسانی اندروید ۸.۰ می‌شوند سونی یک بسته امنیتی برای ماه میلادی نوامبر هم دارد بنابراین گوشی‌های Xperia XZ و XZs از نظر امنیتی هم بروز خواهند شد.

در یک خبر دیگر این موضوع هم عنوان شده که گوشی اکسپریا X Performance هم با درصد شانس زیادی گوشی دیگری خواهد بود که اندروید ۸.۰ را دریافت خواهد کرد. ممکن است این اتفاق تا پایان سال رخ دهد.

منبع: Phone Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما