تنبل‌ترین انیمیشن دیزنی را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

تریلر رسمی انیمیشن جدید «زوتوپیا» (Zootopia) که اخیرا منتشر شده خیلی بامزه و خنده‌دار است و توجه زیادی هم به خود جلب کرده.

در این تریلر شخصیت‌هایی به نام «اسلاث» معرفی می‌شوند که به‌طرز آزاردهنده‌ای کند و آهسته هستند.

انیمیشن Zootopia توسط «بایرون هاوارد»، کارگردان «گیسوکمند» و «ریچ مور»، کارگردان انیمیشن «رالف خرابکار»، کارگردانی می‌شود. «جنیفر گودوین» و «جیسون بیتمن» در نقش شخصیت‌های اصلی داستان بازی می‌کنند. قرار است این فیلم در تاریخ چهاردهم اسفند امسال توسط شرکت دیزنی منتشر شود.

در این تریلر شخصیت‌هایی به نام «اسلاث» (Sloth به معنی تنبلی و نام یک پستاندار بومی آمریکای مرکزی و جنوبی است) معرفی می‌شوند که به‌طرز آزاردهنده‌ای کند و آهسته هستند. حالا تصور کنید این شخصیت‌ها کارمندان یک اداره باشند و یک پلیس خرگوش فرز و زبر و زرنگ و یک روباه هم ارباب‌رجوع آنها. این خرگوش به نام «جودی» (جنفیر گودوین) و روباه به نام «نیک» (جیسون بیتمن) می‌خواهند سریع یک پرونده را حل کنند و آن را ببندند، اما به خاطر کندی بیش از حد یک اسلاث به نام «فلش» (Flash) نمی‌توانند اطلاعاتی از او بگیرند. اسم این اسلاث یک نکته‌ی طعنه‌آمیز دارد. فلش نام یک ابرقهرمان است که قدرت خارق‌العاده‌اش، سرعت زیاد است.

داستان این انیمیشن در Zootopia، شهر بزرگ حیوانات در یک عصر مدرن اتفاق می‌افتد. «جودی هاپس» در نیروی پلیس نام‌نویسی می‌کند تا پرونده‌ی یک سمور آبی گمشده را حل کند. او به عنوان اولین خرگوش در نیروی پلیس و میان آن همه حیوانات بزرگ و قوی با سختی‌هایی رو به رو می‌شود. جودی برای اینکه ابراز وجود کند، برای حل یک پرونده داوطلب می‌شود. هرچند برای این کار مجبور است که با یک روباه‌ فریب‌کار همکاری کند.

گرچه چیز زیادی از درونمایه‌ی این فیلم نمی‌دانیم، اما همین ویدیوی ۲ دقیقه‌ای، یک انیمیشن خوش‌ساخت و جذاب و رضایت‌بخش دیگر را از سازندگان Frozen نشان می‌دهد.

منبع: Disneyبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. ali

  عاااااالی بود وای …..:D

 2. حسین

  نمیدونی چقدر با همین کلیپ دو دقیقه ایی خندیدم
  بی صبرانه منتظرم تا بیاد
  مرسی و خسته نباشید
  ح

 3. علی

  عــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــــــــــــی بــــــــــــــــــــــــــــــــــــود
  ممنون

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما