نت‌فلیکس تا چند روز دیگر از مرز ۱۰۰ میلیون عضو می‌گذرد

اسماعیل دلخموش ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰

سال‌ها است که شاهد فعالیت سرویس نت‌فلیکس هستیم، سرویسی که در این مدت تغییراتی تدریجی را هم تجربه کرده و مدتی است به مرحله‌ای رسیده که خودش فیلم و سریال می‌سازد. همین اتفاق باعث شده این شبکه بتواند در این سال‌ها به شکل قابل‌توجهی تعداد مخاطبانش را افزایش دهد. حال نت‌فلیکس اعلام کرده می‌تواند تا آخر این هفته یک رکورد مهم را از خود به جا بگذارد.

این شبکه در نامه‌ای که برای سهام‌دارانش فرستاده اعلام کرده تا همین آخر هفته موفق می‌شود تعداد مشترکین خود را به ۱۰۰ میلیون عضو برساند. البته این تعداد عضو در قیاس با اعضای یوتیوب یا فیسبوک که تعداد اعضای‌شان به میلیارد می‌رسد، چندان رقم بزرگی نیست اما به هر حال برای نت‌فلیکس به عنوان یک دستاورد انگیزاننده، مهم است.

مدیر عامل این شرکت هم اعلام کرده که تعداد اعضای شبکه نت‌فلیکس کاملا رو به افزایش است گرچه هنوز اساسا قابل مقایسه با سایتی مثل یوتیوب نیست. رید هستینگز می‌گوید ما به یوتیوب و تعداد مخاطبانش حسودی می‌کنیم.

به نظر می‌رسد رشد قابل‌توجه نت‌فلیکس تحت تاثیر تصمیم این شرکت برای در دسترس قرار دادن این سرویس به شکل جهانی باشد. ظاهرا این تصمیم که برای توسعه در آغاز سال ۲۰۱۶ میلادی انجام شد برای نت‌فلیکس نتایج مثبتی داشته است. افزایش تعداد مشترکین می‌تواند تحت تاثیر سریال‌های موفق این شبکه هم باشد.

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. هادي هادي

  سريال بلك ميرور رو كه ساختن واقعا خوب بود
  سريال علمي تخيلي در اين حد و حدود نديده بودم

  ولي باز بنظر من HBO از لحاظ ساخت فيلم و سريال خيلي مجموعه هاي خوش ساخت تر و بهتري داره
  البته زياد اطلاعاتي از مشتركان و سهام داراي اين دو ندارم فقط با توجه به سريال هايي كه ديدم ازشون نظرمو بيان كردم

 2. سینا سینا

  به امید اینکه یه روزی تو ایران هم این سرویس بیاد