اگر آیفون ۷ بخرید از کارتان اخراج خواهید شد!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس از جمله محصولات دوست‌داشتنی و قدرتمند بازار به حساب می‌آیند و به نظر می‌رسد که با استقبال خوب کاربران در سرتاسر دنیا هم مواجه شده‌اند. اتفاقی که هر ساله برای گوشی‌های اپل رخ می‌دهد؛ اما به نظر می‌رسد که یکسری شرکت‌های چینی دوست ندارند که کارمندانشان گوشی‌های جدید اپل را خریداری کنند و حتی اگر آن‌ها را با این گوشی‌ها ببینید، از شرکت اخراج‌شان می‌کنند.

یکسری از شرکت‌های چینی کارمندان‌شان را به دلیل خرید آیفون ۷ اخراج می‌کنند.

این شرکت‌های چینی به این موضوع اشاره کرده‌اند که حتی اگر کارمندان پس از استخدام هم آیفون ۷ بخرند، از کار بی‌کار خواهند شد و نمی‌توانند در آن شرکت به فعالیت‌شان ادامه بدهند. به طور مثال شرکت Nanyang Yongkang Medicine Company به کارمندانش گفته که حق ندارند آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس بخرند. این شرگت گفته اگر افراد از این قانون سرپیچی کنند، اخراج می‌شوند.

هنوز دلیل این‌کار شرکت‌های چینی مشخص نشده؛ اما به احتمال زیاد برای حمایت از تولید گوشی‌های چینی بوده است. شاید این شرکت‌های دوست ندارند که کارمندان‌شان از گوشی‌های خارجی استفاده کنند و بیشتر می‌خواهند که آن‌ها از شرکت‌هایی مانند هواوی و شیائومی گوشی بخرند. در ادامه می‌توانید عکسی را مشاهده کنید که در آن گفته شده اگر گوشی‌های جدید اپل را بخرید، از شرکت اخراج خواهید شد.

91468044_967d83e0-9577-4ff7-895f-23fe8198a83f

منبع: bgr

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. میلاد

  هرکی پراید و سمند نخره اخراج میشه !!!

  یا اینکه هرکی بنز CLS و BMW بخره اخراج میشه !!!!

 2. رضا طاهری

  چقدر هم لحن نامه خشنه . مخصوصا خط آخر دیگه رسما داره توهین میکنه

 3. فرخ کاردان

  بله ما هم همه زبان چینی بلدیم! :))

 4. آرین

  آیفون ۶ چی؟

 5. وحید

  به این میگن حمایت از تولید ملی

 6. محمد

  عجب ابتکاری :-/

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما