اطلاعات تازه از قسمت جدید مجموعه بازی‌های Fable منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Fable 4

در حالی که مایکروسافت هنوز ساخت قسمت جدید مجموعه بازی‌های Fable را تایید نکرده است، به نظر می‌رسد که روند ساخت قسمت جدید شروع شده است. در واقع چند وقت در شایعات به ساخت این بازی اشاره شده بود. در شایعات گفته شده که بازی Fable جدید توسط استودیوی Playground Games در حال ساخت است. این استودیو به خاطر ساخت مجموعه Forza Horizon 3 شناخته شده است. استودیوی Playground Games سال گذشته افراد جدیدی را استخدام کرد که در بین آن‌ها افرادی حضور داشتند که در روند ساخت بازی‌های GTA 5 و Metal Gear Solid و Hellblade مشارکت داشتند.

این استودیوی بازی‌سازی قبلا گفته بود که در حال ساخت یک بازی جدید است که ارتباطی به سبک رانندگی ندارد. پس از چند وقت مشخص شد که این بازی Fable 4 است. در جدیدترین اطلاعاتی که از این بازی به بیرون درز کرده مشخص شده که روند ساخت Fable 4 در مراحل ابتدای قرار دارد. گفته شده این بازی به شدت روی شخصیت اصلی بازی تمرکز دارد و در دنیایی کاملا Open-World رخ می‌دهد.

مایکروسافت قبلا علاقه‌ خودش را به بازی Horizon: Zero Dawn شرکت سونی نشان داده بود و اصلا جای تعجب نیست که Fable جدید را به سمت این بازی برده است. از آنجایی که Horizon به یک بازی بسیار خوب شگفت‌انگیز تبدیل شد، مایکروسافت هم تصمیم گرفت که یک بازی با همان سبک برای خودش داشته باشد. پس Fable 4 یکی از بهترین گزینه‌ها به نظر می‌رسد.

براساس اطلاعات منتشر شده در حال حاضر بازی Fable 4 توسط یک تیم ۲۰۰ نفره در حال ساخت است. گفته شده مایکروسافت روی ساخت این بازی سرمایه‌گذاری بسیار زیادی انجام داده است. در اطلاعات لو رفته گفته شده که Fable  جدید کاملا از نو ساخته شده و از هیچ چیزی از نسخه‌های قبلی را دنبال خودش نخواهد داشت.

منبع: vg247برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما