امکان دانلود فیلم‌های نت‌فلیکس فراهم شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سرویس پخش فیلم «نت‌فلیکس»، یکی از بهترین راه‌ها برای تماشای فیلم و سریال است. با پرداخت اشتراکی ماهانه، می‌توانید به آرشیو بزرگی از ده‌ها هزار فیلم و سریال دسترسی داشته باشید. مشکل این جا است که برای تماشای هر برنامه‌ای روی نت‌فلیکس، باید اینترنتی درست و درمان داشته باشید، چون برنامه‌ها فقط به صورت آنلاین استریم می‌شوند. نتفلیکس خبر از راه اندازی قابلیت دانلود فیلم‌ها و سریال‌ها برای تماشا داده است.

س از بروزرسانی به جدیدترین نسخه از نرم‌افزار نت‌فلیکس روی اندروید یا iOS یک کلید دانلود کنار محتوایی که اجازه‌ی دانلود آن‌ها وجود دارد می‌بینید.

در حال حاضر، امکان دانلود تمامی فیلم‌ها و سریال‌ها وجود ندارد، اما ساخته‌های خود نت‌فلیکس، یعنی سریال‌های Stranger Things یا Narcos یا مجموعه‌های بسیار دیگری، قابل دانلود هستند. برنامه‌های سایر شرکت‌ها هم اغلب برای دانلود پیدا می‌شوند؛ مثلا می‌توان سریال‌های Breaking Bad یا Mad Men یا فیلم‌های Pulp Fiction یا Hot Fuzz را هم دانلود و بعدا پخش کرد. نت‌فلیکس گفته است که به زودی، امکان دانلود را برای محتوای بیشتری فراهم خواهد کرد.

netflixdownload

پس از بروزرسانی به جدیدترین نسخه از نرم‌افزار نت‌فلیکس روی اندروید یا iOS یک کلید دانلود کنار محتوایی که اجازه‌ی دانلود آن‌ها وجود دارد می‌بینید. دو تنظیم برای دانلود وجود دارد: استاندارد یا بیشتر. کیفیت استاندارد، وضوح تصویر کمتری دارد و نه تنها دانلودش کمتر طول می‌کشد، بلکه جای کمتری هم می‌گیرد. کیفیت بیشتر هم وضوح تصویرش بالاتر است. نت‌فلیکس نگفته است که وضوح تصویر دقیق این دو کیفیت چقدر است.

 تماشای آفلاین نت‌فلیکس برای زمانی که در هواپیما هستید یا در مترو گیر کرده‌اید، بسیار به درد می‌خورد. امکان دانلود فیلم‌ها برای تمامی اشتراک‌های نت‌فلیکس ممکن شده است.

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما