انویدیا از مانتیورهای ۶۵ اینچی با G-Sync رونمایی کرد

۱۹ دی ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت انویدیا دیروز و در نمایشگاه CES 2018 از صفحه‌های نمایش فوق بزرگ جدیدی برای بازی رونمایی کرد. انویدیا اسم Big Format Gaming Display یا BFGD را برای این صفحه‌های نمایش بزرگ انتخاب کرده است. این مانیتورها در اندازه‌ی ۶۵ اینچی تولید می‌شوند و شرکت‌هایی مثل ایسر، ایسوس یا HP آن‌ها را می‌سازند.

تکنولوژی G-Sync انویدیا بزرگترین قابلیت این مانیتورها است.

مانیتورهای BFGD وضوح تصویر ۴K دارند و از استاندارد HDR هم پشتیبانی می‌کنند. با این حال، مهم‌ترین قابلیت این مانیتورهای بزرگ پشتیبانی از تکنولوژی G-Sync انویدیا است؛ طوری که نباید این صفحه‌های نمایش را با یک تلویزیون بزرگ مقایسه کنید.

انویدیا به صورت پیش‌فرض در مانیتورهای BFGD از نرم‌افزار Nvidia Shield خود استفاده کرده است. منشی هوشمند گوگل یعنی Google Assistant هم در این تلویزیون‌ها به کمک افراد خواهد آمد.

تکنولوژی G-Sync انویدیا بزرگترین قابلیت این مانیتورها است. سرعت تازه سازی تصویر در سری مانیتورهای BFGD برابر با ۱۲۰ هرتز است؛ آن هم روی وضوح تصویر ۴K. برای استفاده از G-Sync هم فقط یک راه دارید: اینکه مستقیما یک کارت گرافیک انویدیا را به این مانیتور متصل کنید.

ایسر چند وقت پیش از یک مانیتور ۲۷ اینچی رونمایی کرد که سرعت تازه سازی تصویر آن ۱۴۴ هرتز بود و از تکنولوژی G-Sync هم پشتیبانی می‌کرد. این مانیتور ایسر که وضوح تصویر ۴K دارد و از HDR هم پشتیبانی می‌کند، هنوز حتی قیمت‌گذاری نشده است، چه برسد به اینکه بخواهد عرضه شود.

در نتیجه، به هیچ وجه نمی‌توانیم تصور کنیم این مانیتورهای ۶۵ اینچی انویدیا که G-Sync دارند، چه قیمتی خواهند داشت.

می‌توانید مطمئن باشید که با قیمت‌هایی تخیلی طرف خواهیم بود.

در ادامه ویدیوی معرفی سری مانیتورهای BFGD (که همه می‌دانیم امکان ندارد F در آن به معنی Format باشد!) را قرار داده‌ایم.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Avatar مهدی

  درود
  دوست عزیز , Gaming TV هست مانیتور نیست!

  سپاس.

  1. Avatar مهدی

   (که همه می‌دانیم امکان ندارد F در آن به معنی Format باشد!) !!!!!!!!

   Big Format Gaming Display = BFGD

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه