بازی Mass Effect: Andromeda در اوایل سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Mass Effect: Andromeda

شرکت «الکترونیک آرتز» (EA) اعلام کرد که بازی Mass Effect: Andromeda در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شود.

بازی Mass Effect: Andromeda در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود.

جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های Mass Effect چند سالی است که در دست ساخت قرار دارد و علاقه‌مندان را منتظر خودش نگه‌داشته است. به‌تازگی شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که این عنوان در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ که سه ماهه‌ی چهارم سال مالی ۲۰۱۶ این شرکت می‌شود، منتشر خواهد شد.

این شرکت با اعلام این خبر گفت:” ما سال شگفت‌انگیزی را در پیش خواهیم داشت. قسمت جدید مجموعه بازی‌های بتلفیلد و قسمت جدید بازی Titanfall را راهی بازار خواهیم کرد. هر دوی این بازی‌ها در سبک اول-شخص هستند و روندبازی بسیار سریعی را پیش روی بازی‌کننده‌ها قرار می‌دهند. همچنین بازی Mirror’s Edge Catalyst هم در سال ۲۰۱۶ در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌گیرد و پس از آن هم قسمت جدید بازی Mass Effect منتشر خواهد شد.»

شرکت الکترونیک آرتز با بیان این خبر تصاویری هم از زره شخصیت اصلی بازی Mass Effect: Andromeda منتشر کرد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. هنوز اطلاعاتی درباره‌ی شخصیت اصلی این بازی منتشر نشده است. به احتمال زیاد در E3 2016 اطلاعات بیشتری درباره‌ی این بازی منتشر می‌شود و به احتمال زیاد تریلری از روندبازی هم منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از زره شخصیت اصلی بازی را مشاهده کنید:

Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda

‌‌‌‌‌

همچنین بد نیست تریلری که در E3 2015 از این بازی منتشر شد را هم ببینید:

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما