بنتلی از مدل ۲۰۱۸ Continental GT رونمایی کرد

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۵ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در جریان برگزاری نمایشگاه خودرو فرانکفورت، بنتلی از جدیدترین مدل کانتیننشال جی‌تی رونمایی کرد. سومین نسل این اتاق که در کلاس خودروهای اسپرت دو در جا می‌گیرد، از زبان طراحی و اصالت همیشگی بنتلی تبعیت کرده است.

این خودرو از پلت‌فرم فولکس به نام MSB بهره می‌برد و در بخشی از قسمت‌ها شاهد شباهت آن با مدل جدید پورشه پانامرا هستیم. سیستم تعلیق بادی این خودرو، حدود ۶۰ درصد حجم بیشتری از هوا را در خود جای می‌دهد که همین ویژگی به عنوان یکی از امتیازهای مدل جدید کانتیننشال به حساب می‌آید.

قلب توانمند بنتلی Continental GT از نوع ۱۲ سیلندر  W شکل است که ۶ لیتر حجم دارد. همین پیشرانه‌ قادر است حداکثر توان ۶۲۶ اسب‌بخار و گشتاور ۹۰۰ نیوتون‌متر را در گستره‌ی ۱۷۵۰ تا ۴۰۰۰ دور بر دقیقه تولید کند. مدل ۲۰۱۸ بنتلی Continental GT قادر است ظرف ۳.۷ ثانیه از حال سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو ۲۰۷ مایل بر ساعت (حدود ۳۳۳ کیلومتر بر ساعت) اعلام شده است.

گفته می‌شود که قرار است مدل هایبرید این خودرو در سبد محصولات بنتلی قرار بگیرد که البته در نمایشگاه خودرو فرانکفورت شاهد حضورش نبودیم. در همین راستا یکی از مسئولان این شرکت گفته که بنتلی برای معرفی این خودرو با چالش‌هایی روبرو شده است. در داخل این خودرو یک صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی قرار گرفته تا قابلیت‌های متنوعی را مثل سیستم اینفوتینمنت در اختیار سرنشینان قرار دهد.

منبع: AutoExpress

برچسب‌ها :
دیدگاه شما