بهبود خدمات پس از فروش ال‌جی در ایران

۵ آبان ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه

شرکت گلدیران در مراسمی با حضور خبرنگاران و مسئولان از نوسازی ناوگان موتوری خود پرده برداشت؛ اقدامی در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت. سرفصلی که در حال تبدیل شدن به مسئله اصلی دنیای تجارت امروز است.

بسیاری از شرکت‌ها تمام تمرکز خود را روی بهبود جامعه اطراف خود گذاشته‌اند و همچنین از این طریق گوشه چشمی به کسب درآمد و اعتبار نیز دارند. پروژه های مختلف زیر چتر بزرگ مسئولیت اجتماعی به این منظور برنامه‌ریزی می‌شود که به طورکلی برای جامعه و به‌طور خاص برای سهامداران، حامل ارزش مالی و معنوی باشد.

در این میان شرکت‌های بسیاری مثل گلدیران و ال‌جی این امر را بسیار جدی گرفته‌اند و به شعار خود یعنی “روی خوش زندگی” و “زندگی خوب است” همیشه متعهد بوده‌اند. شرکتهای گلدیران و ال جی در پروژه‌های اجتماعی خود همیشه در تلاش بوده‌اند تا سطح زندگی مردم دنیا را ارتقا بخشند و به معنای واقعی کلمه زندگی را برای آنها زیبا کنند.

شرکت گلدیران در جریان برگزاری مراسم خودش به ذکر بعضی از فعالیت‌هایی که این شرکت و ال‌جی در زمینه CSR انجام می‌دهند به طور خلاصه‌ اشاره کرد:

پروژه گلدکیدز

همکاری با سازمان هلال احمر و انتقال خون

احداث پایگاه انتقال خون جدید در بیمارستان قلب شهید رجائی

اهدا پک‌های بهداشتی به کودکان محروم منطقه غرب کشور

اهدا کیف های مدرسه و پک های اموزشی و کمک آموزشی به کودکان محروم مناطق مختلف در سراسر کشور

تجهیز مدارس مناطق محروم به سیستمهای گرمایش و سرمایش و نیز محصولات صوتی تصویری

اهدا محصولات به خیریه‌های مختلف

همچنین برخی از برنامه هایCSR  سال جاری شرکت مشتریان گلدیران، شامل یونیفای کردن تکنسین و پرسنل اداری، پینک سرویس و طرح کمپین سرویس رایگان در بعضی از مناطق شهری و شهرک‌ها خواهد بود.

در ادامه این مراسم آقای کریم پور معاونت امور شهری و محیط زیست منطقه ۵ شهرداری تهران اعلام نمود که  با وجود این که روابط خاص تعریف شده‌ای میان شهرداری و شرکت‌های خدماتی و اقتصادی تعریف نشده است، جای خوشحالی است که این اتفاقات در حوزه محیط زیست رخ داده و شرکت گلدیران این طور دلسوزانه در این حوزه وارد عمل شده است.

وی در ادامه گفت: شهرداری تهران چندسالی است که همانند شرکت گلدیران و ال‌جی، در حوزه محیط زیست وارد عمل شده است و ستاد محیط زیست شهرداری به تشویق و تسهیل فعالیت سازمان‌هایی که در زمینه محیط زیست فعال میباشند، می پردازد.

جای خوشحالی است که شرکتی مانند گلدیران تلاش‌ بسیاری در جهت جلب رضایت مشتریان از طریق بهبود کیفیت خدمات خود دارد و خصوصا اینکه  وارد حوزه فرهنگ‌سازی و بطور خاص و بصورت داوطلبانه وارد بحث محیط زیست شده است باید از مسئولین این شرکت تشکر کنیم. چرا که ورود به مقوله محیط زیست منجر به افزایش هزینه‌های شرکت‌ها می‌شود ولی تبعات منفی آن همانند گرم شدن محیط زیست سال‌ها بعد دیده میشود.

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه