بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های هفته از نگاه GSMArena

اسماعیل دلخموش ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۰ 22 جولای 2018

وبسایت GSMArena تعدادی از اپلیکیشن‌های برتر هفته را از نگاه خود انتخاب کرده که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم:

 

Quik

اپلیکیشن Quik یک اپ ویرایش ویدیو است که بوسیله شرکت گوپرو (GoPro) تولید شده. این اپ به شما امکان ترکیب عکس‌ها و کلیپ‌های ویدیویی را می‌دهد. همچنین بوسیله آن می‌توانید عکس‌ها و کلیپ‌ها را تغییر داده، در آنها از فیلتر، افکت و متن استفاده کنید. می‌توانید ویدیوهای جدیدی هم از ترکیب‌هایی که ایجاد کرده‌اید به دست آورید. برای استفاده از این اپ لازم نیست حتما از دوربین‌های GoPro استفاده شده باشد و می‌توانید با آن روی هر عکس و ویدیویی کار کنید. این اپ برای اندروید و آی او اس قابل دانلود است.

Untitled-1

 

Annotable

Annotable یک اپلیکیشن فوق العاده برای حاشیه نویسی است که البته صرفا روی آی او اس کار می‌کند. اپلیکیشنی که قرار است جای خالی اپلیکیشن Skitch را پر کند. اپلکیشین Annotable همه کارهایی که اپ قبلی یعنی Skitch انجام می‌داد را انجام می‌دهد. علاوه بر آن بوسیله این اپ می‌توانید بخشی از عکس را در یک دایره قرار داده و آن را در حالت زوم شده قرار دهید تا برای مخاطب برجسته‌تر باشد. همچنین می‌شود بخشی از عکس را برجسته کرد در حالی که باقی عکس را تیره‌تر کنید. این اپلیکیشن را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

Untitled-12

.INKS

از اپلیکیشن .INKS صرفا می‌توانید برای سیستم عامل آی او اس استفاده کنید. این اپ تا حد زیادی شبیه به بازی Pinball است با این تفاوت که در آن باید تا حد ممکن از توپ‌ها و حرکات کمتری استفاده کنید. در عین حال ضربه زدن به توپ‌ها باعث پخش شدن رنگ‌های مختلف و تشکیل الگوهای رنگی جذاب می‌شود. این اپ را از اینجا دانلود کنید.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/INKS-Official-Trailer-Coming-to-iOS-May-2016.mp4","type":"video\/mp4"}]

‌‌

Joan Mad Run

Joan Mad Run یک بازی دو بعدی اکشن است. در این بازی شخصیت اصلی به سمت جلو حرکت می‌کند و می‌توانید او را به سمت‌های بالا و پایین هم هدایت کنید. در کنار این حرکات قادرید به دشمن روبرویی شلیک کنید و همزمان مراقب باشید به موانع برخورد نکنید. این بازی را فقط می‌توانید برای آی او اس دانلود کنید.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/Joan-Mad-Run-by-Happymagenta-Official-Gameplay-Trailer.mp4","type":"video\/mp4"}]

‌‌

Goo Saga

یک بازی دو بعدی در سبک سکوبازی (platformer) است. در این بازی یک ذره کوچک چسبناک در اختیار شما است و می‌توانید با آن حرکت کرده و بالا و پایین بپرید. در لحظاتی که از محیط‌های تنگ عبور می‌کنید بدن ماده چسبناکی که کنترلش می‌کنید از خود انعطاف به خرج می‌دهد و با مسیر هم‌شکل می‌شود. این بازی از نظر بصری جذاب است و بخش سکوبازی آن به شکل کلی سرگرم کننده است. بازی برای هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس قابل دانلود است.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/Goo-Saga-Official-Trailer.mp4","type":"video\/mp4"}]

‌‌

Burn It Down

این بازی هم یک بازی دو بعدی در سبک سکوبازی است که همراه با برخی عناصر ترسناک و خشن است. با این حال وجه ترسناک‌تر قضیه این است که برخی از مراحل بازی واقعا سخت هستند و به پایان رساندن‌شان می‌تواند واقعا چالش برانگیز باشد. این اپ هم برای هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده است.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/Burn-it-Down-Halloween-Edition-.mp4","type":"video\/mp4"}]

‌‌

منبع: GSMArena
‌‌کانال تلگرام دیجی کالا مگ
‌‌

برچسب‌ها :
دیدگاه شما