به لئوناردو دی‌کاپریو در گرفتن اسکار کمک کنید!

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

لئوناردو دی‌کاپریو تا به حال نامزد دریافت شش جایزه‌ی اسکار شده است، اما نتوانسته هیچکدام از آن‌ها را دریافت کند؛ طوری که اگر چند سال اخیر در شبکه‌های اجتماعی گشت و گذار کرده باشید، مطمئنا جوک‌هایی را درباره‌ی این قضیه دیده‌اید. دی‌کاپریو امسال هم نامزد دریافت یک جایزه‌ی اسکار شده است و اگر بخواهیم به دیگر جوایز امسال او رجوع کنیم، می‌توانیم کم و بیش اسکار امسال او را تضمین کنیم. با این حال، برای اینکه به دریافت این جایزه‌ی دی‌کاپریو کمکی کرده باشید، می‌توانید بازی فلش او را بازی کنید.

مینی‌گیم‌های بامزه‌ای در وسط بازی «خشم دی‌کاپریو» قرار داده شده‌اند.

بازی «خشم لئوناردو دی‌کاپریو» (Leonardo DiCaprio’s Rampage) با این جمله شروع می‌شود: “سلام؛ من لئوناردو دی‌کاپریو هستم و می‌خواهم حتما اسکار را برنده شوم.”

در این بازی فلش، باید با سرعت تمام دو کلید H و G را بزنید تا لئوناردو به دنبال اسکار بدود. در این مسابقه‌ی د‌ی‌کاپریو برای رسیدن به اسکار، او با شخصیت‌هایی مثل «برایان کرنستون»، «مت دیمن» یا «مایکل فاسبندر» هم بر می‌خورید. باید تا می‌توانید کلیدها را سریع‌تر فشار دهید و لئوناردو را به اسکار برسانید. در این میان هم جایزه‌های مختلفی مثل گلدن گلوب یا امی (Emmy) جمع می‌کنید که به امتیاز کلی‌تان اضافه می‌کند.

DiCaprio

مینی‌گیم‌های بامزه‌ای هم در وسط این بازی قرار داده شده‌اند؛ مثلا باید از بین تمام نامزدهای اسکار، نامزد سیاه‌پوست را انتخاب کنید. اما نمی‌توانید، چون امسال اسکار هیچ نامزد سیاه‌پوستی ندارد!

انجام بازی Leonardo DiCaprio وقت زیادی از شما نمی‌گیرد؛ حتما سری به لینک زیر بزنید و بازی را امتحان کنید.

Leonardo DiCaprio’s Rampage

‌‌‌‌‌

منبع: Gamespot

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar پویا

    مینی گیم، در مینی گیم… Inception!!