تریلر جدید فیلم Assassin’s Creed را ببینید

مجید نوردوست ۲۸ مهر ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

تا دو ماه دیگر فیلم «فرقه‌ی اساسین» (Assassin’s Creed) اکران می‌شود. دومین تجربه‌ی شرکت یوبی‌سافت در زمینه‌ی فیلم‌سازی که به نظر می‌رسد که یک سر و گردن از سایر فیلم‌هایی که از روی بازی ساخته شده‌اند، بهتر باشد. هر چه باشد کلی بازیگر مطرح در این فیلم بازی می‌کنند و کارگردانی آن را هم «جاستین کرتزل» (Justin Kurzel) برعهده دارد.

امروز تریلر جدیدی از این فیلم منتشر شده و قسمت‌های بیشتری از روند داستانی را نشان می‌دهد. «مایکل فاسبندر» (Michael Fassbender) که در نقش قهرمان این فیلم حضور دارد در تریلر جدید یاد می‌گیرید که یک اساسین باشد و مانند آن‌ها مبارزه کند. این تریلر روی مبارزه‌ها تمرکز ویژه‌ای دارد و صحنه‌هایی از دنیای مدرن و دنیای قدیمی را نشان می‌دهد.

همچنین سازندگان فیلم سعی کرده‌اند که از انیمیشن‌های کامپیوتری در ساخت فیلم بسیار کم استفاده کنند تا تمام اتفاقات حس طبیعی خودش را داشته باشد. ماجراهای زمان قدیم فیلم در اسپانیا رخ می‌دهد و همان طور که از قبل گفته شده هیچ کدام از اساسین‌های مطرح مجموعه‌ی فرقه‌ی اساسین در آن حضور ندارند.

فیلم فرقه‌ی اساسین قرار است در تاریخ ۱ دی ماه اکران می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید فیلم Assassin’s Creed را مشاهده کنید:

منبع: Polygon

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. Avatar ali

  من میخوام دانلود کنم چطوری

  1. Avatar سام

   باید واستی تا دیجیتال دانلود برای پیش فروشش اعلام بشه فکر کنم ۴ یا ۵ ماه دیگه (تازه تو دسامبر رو پرده میره) باید ۲۰ یا ۱۵ دلار باشه

  2. Avatar فرخ کاردان

   اگه منظورتون دانلود این تیزر هست که باید بگم گوشه سمت چپ و بالای ویدیو گزینه دانلود هست!

  3. Avatar عزت البیگ بنگ فولادوند

   کار سختی هست. بیخیالش شو.

 2. Avatar سام

  ” آیین آدمکش” که ترجمه بهتری هست که!؟؟؟

  1. Avatar عزت البیگ بنگ فولادوند

   نه نیست!