تریلر جدید قسمت سوم Captain America را ببینید

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ | ۰۹:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در روز برگزاری مسابقات «سوپر باول» (Super Bowl) تریلر جدیدی از قسمت سوم فیلم «کاپیتان آمریکا» (Captain America) پخش شد. کاپیتان آمریکا یکی از داستان‌های معروف کمیک‌های مارول هست و طرفداران‌اش منتظر اکران فیلم جدید این سری هستند. فیلم جدید که قسمت سوم از سری کاپیتان آمریکاست، با نام کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) در دست تولید است.

مدتی پیش تریلر سی ثانیه‌ای این فیلم منتشر شد و حالا در جریان مسابقات سوپر باول که بزرگ ترین مسابقات راگبی آمریکاست، تریلر دیگری از این فیلم محبوب پخش شده است. سوپر باول تعداد بیشماری از بینندگان را پای تلویزیون می‌کشاند و با این حساب بهترین فرصت برای نمایش چنین خبرهایی است.

در این تریلر سی ثانیه‌ای قطعه‌ای از ترانه‌ی (United we stand (Divided we Fall به عنوان موسیقی پس‌زمینه پخش می‌شود که به ترانه‌ای نمادین برای اتحاد شناخته می‌شود. در تریلر زیر، بخش‌هایی از فیلم را می‌بینید که آیرون من و بلک ویدو حضور دارند، اما خبری از اسپایدر من نیست. در حالی که قبلا گفته شده بود که اسپایدرمن (Spiderman) هم در این فیلم، در بین ابر قهرمان‌ها بازی می‌کند.

در پایان تریلر از زبان آیرون من می‌شنویم که می‌گوید: “تو طرف اشتباهی رو انتخاب کردی.”

در پایان، این تریلر را مشاهده کنید…

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar mohamad

  به احتمال 99 درصد مردعنکبوتی هستش چون اگه دقت کنید کسایی رو که با کاپیتان هستن رو کامل نشون دادن ولی سمت مردآهنی رو نرسیده به آخر کات کردن و دلیل دوم گروه مردآهنی یک نفر کمتر از گروه دوم نشون دادن

 2. Avatar محمد

  این مرد مورچه رو مارول از کجا دراورد؟
  خیلی داغونه.
  ینی چی آدم سوار مورچه شه.

  1. Avatar meysambb

   مرد مورچه ای خوب بود فیلمش فقط نباید قاطی این ابر قهرمانا میشد چون به نظر من جایی نداره تو این فیلم .ولی به صورت انحصاری فیلم خوبیه

 3. Avatar وحيد

  چه دعوايي بشه
  يوهووووو