تصاویر جاسوسی از مدل ۲۰۱۹ شورولت کامارو لو رفت

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

خبر خوب برای خودرودوستان از جمله علاقمندان ماشین‌های آمریکایی این است که به تازگی تصاویری از مدل ۲۰۱۹ شورولت کامارو منتشر شده است. اگرچه خودرو با کاور پوشانده شده اما می‌توان تا حدودی ظاهر بدنه و فرم کلی طراحی کامارو جدید را تشخیص داد. این خودرو با تغییرات ظاهری موسوم به فیس‌لیفت همراه شده تا بدون معرفی نسل جدید، شاهد عرضه‌ی مدل جدیدتر با ظاهر به‌روزتر باشیم. این تغییرات عمدتا در شکل چراغ‌های خطر، دیفیوزر پشتی و چرخ‌ها همراه است.

مدل ۲۰۱۸ شورولت کامارو؛ در این تصویر می‌توانید به‌روزرسانی‌های ظاهری در مدل ۲۰۱۹ را تا حدی تشخیص دهید.

بیشتر تغییرات در قلب این آمریکایی اعمال شده است؛ مثلا شورولت یک جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته‌ی خودکار برای محصول جدید خود درنظر گرفته است. در مورد مشخصات فنی می‌توان به پیشرانه‌ی پایین‌ترین مدل این خودرو اشاره کرد که از نوع ۴ سیلندر با توان ۲۷۵ اسب‌بخاری است. قرار است مدل‌های ۶ و ۸ سیلندر خورجینی این مدل هم با توان حدودی ۶۵۰ اسب‌بخار به بازار عرضه شود.

هنوز اطلاعات موثقی از مدل ۲۰۱۹ کامارو توسط شورولت منتشر نشده است. با این حال برای دریافت جدیدترین اطلاعات باید تا نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۸ صبر کنیم. به احتمال زیاد شورولت در این رویداد از این محصول خود رونمایی و جزییات دقیقی از آن را برای رسانه‌ها منتشر می‌کند.

منبع: Motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه